8 maja 2010, 23:08
0
hardo było, ale jakoś wyszliśmy z przewagą coraz bliżej do końca, ciekawe czy Barcy się uda utrzymać na 1 miejscu. oby !!! VeB !!!
11 kwietnia 2010, 00:24
Ban!
10 kwietnia 2010, 14:19
Będą puszczać mecz na Cyfrze? Czy przez żałobę nie?
7 kwietnia 2010, 07:27
Piękny mecz ! Oby tak dalej!! VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
hardo było, ale jakoś wyszliśmy z przewagą
coraz bliżej do końca, ciekawe czy Barcy się uda utrzymać na 1 miejscu.
oby !!!
VeB !!!
0
Ban!
0
Będą puszczać mecz na Cyfrze?
Czy przez żałobę nie?
0
Piękny mecz !
Oby tak dalej!!
VeB!
0
Ban!
0
Będą puszczać mecz na Cyfrze?
Czy przez żałobę nie?
0
Piękny mecz !
Oby tak dalej!!
VeB!
0
hardo było, ale jakoś wyszliśmy z przewagą
coraz bliżej do końca, ciekawe czy Barcy się uda utrzymać na 1 miejscu.
oby !!!
VeB !!!