Samuel1990
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski
0
Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P