O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski

0

Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P

Zobacz wszystkie

0

mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski

0

Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?