0

Mam pytanie, czy ktoś wie czy w czeskiej tv można oglądać mecze la liga? Muszę być w Czechach 21 listopada, a akurat wtedy jest el classico....Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi

0

Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.

0

Świetny piłkarz, mądry człowiek, mam nadzieję, że nie potwierdzą się plotki o jego odejściu i jego najważniejsza bramka dla Barcy dopiero przed nim....

0

dawid004
o tak, bardzo słuszna uwaga :)

0

Brawo David, świetny sobie zrobiłeś prezent urodzinowy (3 grudnia) :)

0

A dopiero pisaliście o "instynkcie strzeleckim Villi", "Villa goleador", Villa lepszy od Alexisa.....a na forum aż kipiało od pochwalnych peanów. Wystarczy jeden gorszy mecz i już wszyscy widzą Davida za burtą Barcy, najlepiej już jutro go sprzedać. Przykro i smutno :(

0

To była przyjemność oglądać Cię dzisiaj, dziękuję David

0

Nie, nie i jeszcze raz nie. Lubię Juventus, ale Villa zostaje w Barcelonie.
Dość tych plotek, wprowadzają tylko zamieszanie i niepotrzebne "bicie piany".

0

Ten uśmiech szczęścia i satysfakcji na twarzy ulubionego piłkarza z ukochanego klubu - bezcenne....

0

Rado 85
w pełni zgadzam się z Tobą, David ma w sobie coś takiego, że nie da się go nie lubić. Zawsze najmocniej trzymam kcuki za niego.

0

VeB!! Nigdy nie tracic nadziei!!

0

Ok, teraz Mesii na 2:1, w 70 minucie wchodzi Villa, strzela, mamy 3:1, posprzatane, dziękuję, dobranoc

0

0

Z raju do piekła i z powrotem w 15 minut....idę zażyć melisę, nerwy mi siadają

0

Jeśli tak dalej pójdzie do przerwy mamy jakieś 11 goli :))))

0

Ha!!!!!!!!!!!

0

Vamos David! Trzymam kciuki.....

0

Jeśli wypowiedź Davida jest szczera (a chcę wierzyć, że tak), to udowadnia jak dojrzałym i mądrym zawodnikiem i człowiekiem jest też poza boiskiem. Skoro on ma jeszcze cierpliwość, to my powinniśmy ją mieć tym bardziej....czapki z głów Panowie i Panie

0

A na razie David odreagowuje frustrację w najnowszej reklamie gry Need For Speed rozbijając piłką radiowóz ...po czym odjeżdża czarnym porsche :)Polecam do obejrzenia na you tube - zwłaszcza damskiej cześci forum (sorry, Panowie, pewnie oberwie mi się za to jakiś minusik)

0

Serce mi rośnie jak czytam tyle niesamowitych wypowiedzu wspierających mojego ulubionego piłkarza........czyli Wy wszyscy tak samo czekacie z niecierpliwością na Davida na boisku i tak samo wkur....cie się na Tito :) Może skrobniemy jakąś małą petycję ?

0

D1OS,
mam nadzieję, że masz rację i że to jakiś chytry plan Tito i Davida, bo tylko to tłumaczy tę kuriozalną sytuację. Może trzyma go jako atut na dalszą część sezonu....

0

Challenger
"Podtatusiały" Villa.......życzę wszystkim facetom, wszystkim żeby tak tatusieli :) Ja również poproszę Mikołaja, dziadka mroza nawet lucyfera i całą resztę - więcej DAVDA! A co do udowadniania- skoro w ciągu 10 - 15 minut obecności na boisku strzela gola, (i to nie raz) to chyba już trochę udowodnił ? Co jeszcze ma zrobić, żeby Tito nie trzymał go na ławie?

0

Napisz komentarz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?