Mam pytanie, czy ktoś wie czy w czeskiej tv można oglądać mecze la liga? Muszę być w Czechach 21 listopada, a akurat wtedy jest el classico....Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi
Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.
Świetny piłkarz, mądry człowiek, mam nadzieję, że nie potwierdzą się plotki o jego odejściu i jego najważniejsza bramka dla Barcy dopiero przed nim....
Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.
Komentarze
0
Mam pytanie, czy ktoś wie czy w czeskiej tv można oglądać mecze la liga? Muszę być w Czechach 21 listopada, a akurat wtedy jest el classico....Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi
0
Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.
0
Świetny piłkarz, mądry człowiek, mam nadzieję, że nie potwierdzą się plotki o jego odejściu i jego najważniejsza bramka dla Barcy dopiero przed nim....
0
dawid004
o tak, bardzo słuszna uwaga :)
0
Brawo David, świetny sobie zrobiłeś prezent urodzinowy (3 grudnia) :)
0
To była przyjemność oglądać Cię dzisiaj, dziękuję David
0
Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.
0
Vamos David! Trzymam kciuki.....
0
VeB!! Nigdy nie tracic nadziei!!
0
Napisz komentarz...