0

imekm

Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.

0

Skromny jak zawsze! Za to go Kocham!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?