Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.
Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.
Komentarze
0
imekm
Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.
0
Skromny jak zawsze! Za to go Kocham!
0
imekm
Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.
0
Skromny jak zawsze! Za to go Kocham!