Następny mecz:  Cartagena  -  Barcelona     ·  Dziś o 19:00  ·  Towarzyski FCBarcelona.com   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Szczecin

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3400

Liczba komentarzy

729

Ocena komentarzy

+5

Najlepiej oceniane komentarze
  • Rozwad

    Ciągle przeprowadzane są zmiany w ustawieniach serwera, udoskonalenia, itd. Między innymi, żeby strona nie 'padała' w trakcie trwania meczu, kiedy jest mnóstwo odwiedzin. Informowaliśmy o tym, że moga występować problemy.

  • Rozwad

    Oczywiście, że nie. Rosell zniszczył ideały, w których się zakochałem. Nie zaufał Guardioli, pozwolił mu odejść. Gra koszmarna. No, ale sezon oceniamy na "szóstkę", jak i całą pracę zarządu, bo przecież najważniejsze, że dług się zmniejsza.. A jakże! Aha, no i wspaniale, że Tito i Abi są zdrowi i są z nami! Hura! No i jebać Laportę! Phi! Co za propaganda sukcesu. Dla tej propagandy to by podrukował nawet KOLOROWE kartoniki dla kibiców. A Tito jechał na oparach filozofii Pepa. Zagraliśmy kilka dobrych meczów w sezonie - poza Milanem (4:0) - tylko z "ogórkami", dzięki Leo i Andresowi. Zero pomysłu. Zero innowacji. Taktyka żadna! Zawsze pozostanie asystentem.

Gorące tematy