0

Co dowodzi, że real gra pewniej i lepiej. Skoro Barce ratuje Messi
:)

0

Sorry, Marca jest akurat w miarę sprawiedliwa. Takie bzdury to SPORT i Mundo Frustrativo piszą codziennie.

0

haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne

0

0

A Barcelona z teatru :D

0

Bul dópy, że ''jeden z największych symulantów'' wygra zasłużoną nagrodę? :)

0

Myślę, że gdyby Navas po sezonie doszedł to Barcy to byś tak nie gadał.

0

To pograł sobie w Olympiakosie. :D

1

Tak, Bernabeu zachowuje się niestosownie. Ale może najpierw trzeba popatrzeć na siebie? :)

0

Wiesz na MŚ cała Portugalia była słaba a więc nie ma co obwiniać Ronaldo. Bycie decydującym nie ma większego znaczenia nawet w finale, jeżeli strzela się 51 goli w 47 meczach. A, że nie podciągnął drużyny to chyba nie ma sensu komentować...

0

Czekaj...Bo może katalońskie gazety piszą jak np. Neymar zanurkuje?...

0

No właśnie zobaczymy. ;)

0

Pfff... Jest tak z każdym piłkarzem. Nie tylko z Jamesem. To logiczne ze Mundo i Sport pisza tak o nowych pilkarzach Barcy a Marca i AS o transferach Realu.

0

0

Żenujące cieszynki to robi Srejmar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?