Użytkownik zbanowany
16 lutego 2015, 15:22
0
Co dowodzi, że real gra pewniej i lepiej. Skoro Barce ratuje Messi :)
16 lutego 2015, 15:21
Sorry, Marca jest akurat w miarę sprawiedliwa. Takie bzdury to SPORT i Mundo Frustrativo piszą codziennie.
5 lutego 2015, 15:14
haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne
28 grudnia 2014, 18:01
18 grudnia 2014, 14:55
A Barcelona z teatru :D
28 października 2014, 14:33
1
Tak, Bernabeu zachowuje się niestosownie. Ale może najpierw trzeba popatrzeć na siebie? :)
28 października 2014, 14:31
Wiesz na MŚ cała Portugalia była słaba a więc nie ma co obwiniać Ronaldo. Bycie decydującym nie ma większego znaczenia nawet w finale, jeżeli strzela się 51 goli w 47 meczach. A, że nie podciągnął drużyny to chyba nie ma sensu komentować...
1 grudnia 2014, 18:00
Bul dópy, że ''jeden z największych symulantów'' wygra zasłużoną nagrodę? :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Co dowodzi, że real gra pewniej i lepiej. Skoro Barce ratuje Messi
:)
0
Sorry, Marca jest akurat w miarę sprawiedliwa. Takie bzdury to SPORT i Mundo Frustrativo piszą codziennie.
0
haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne
0
0
A Barcelona z teatru :D
1
Tak, Bernabeu zachowuje się niestosownie. Ale może najpierw trzeba popatrzeć na siebie? :)
0
Wiesz na MŚ cała Portugalia była słaba a więc nie ma co obwiniać Ronaldo. Bycie decydującym nie ma większego znaczenia nawet w finale, jeżeli strzela się 51 goli w 47 meczach. A, że nie podciągnął drużyny to chyba nie ma sensu komentować...
0
0
Bul dópy, że ''jeden z największych symulantów'' wygra zasłużoną nagrodę? :)
0
haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne