O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 516
  • Liczba komentarzy 103
  • Polecenia 70

Komentarze

0

Zapomniano że ci co najgłośniej mówią , są odpowiedzialni za porażki w Rzymie i Liverpool. To na nich wszyscy na forum jechali po tych meczach.

0

Czytam i mi się wydaje że większość znakomita część piszących jest szczęśliwa w swoim życiu, mianowicie nie prowadzą biznesu własnego, i nie wiedza co to koszt, podatek...
Panowie, kupić trzeba bo inaczej płacisz 60% podatku. Tak więc taki Dembele tak naprawdę kosztuje tylko 40 a nie 100. Bo jak nie wydajesz 100 to i tak w kieszeni ci zostaje tylko 40. Inną kwestią jest Dembele czy Lewandowski ...a dobry zakup to trzeba mieć szczęście+rozum+ czas. Gdybyśmy umieli lepiej kupować i sprzedawać to byśmy nie siedzieli i pisali na forum . Bo byśmy byli szefami i nie byłoby czasu na siedzenie i pisanie

1

@fistaszjo
Zgadzam się, przez 10 lat z marsia 1 chłopak się znalazł, reszta do niczego. A przez 10 lat ile fajnych towarów się przewinęło na rynku obok . Marsia jest teraz tylko towarem marketingowy. Nie ma zysku operacyjnego.

0

@Remi1899
To naiwne, Messi nie byłoby od dawna gdy by zarabiał powiedzmy np 10 rocznie. To nie serce i zdrowie ,tylko wiesz co ???

0

@Bobek24
Piłka nożna to biznes i technologia... Np masz raptem 220 za Neymar, musisz wydać lub zapłacić 60% podatku. Więc wybieraj, to nie budżet domowy lub dyskusja na forum , oczywiście Coutinho+Dembele to rzecz szczęście, można lepiej lub gorzej kupować. Więc to biznes i to z urzędem skarbowym.
Lepiej i łatwiej kupować najlepszych i klepać drużynę niż wszystko samemu hodować. Dlatego raz na 10 lat trafia się tylko 1 taki Ansu Fati. Reszta się nie nadaje. Można łatwo sprawdzić ile fajnych towarów było na rynku przez 10 lat , a z marsia 1 chłopak .

Zobacz wszystkie

21

Od ramosa i casemiro wszyscy powinni się uczyć jak klienta udupic i nie oberwać. U ramosa to doświadczenie, ale casemiro ma dar od pana Boga

8

Nie jesteś jasnowidzem, tylko reszta ślepa

4

Chyba dziś nikt nie pamięta o Barca B....

4

Większość by chciał zmienić skład po swojego, kogoś zwolnić, paru sprzedać, kilku kupić . . . Faktem jest takim, że ta większość umie lub stać tylko na pisanie nie zawsze do końca poprawnie i gramatycznie gdyby nie słownik T9.

4

Swoich się nie sprzedaje, chyba że sam chce odejść. Podpalą na żywca zarząd. Kapitanowie są nietykalni. Pamiętacie o tym i przestańmy spekulować i pieprzyć bez sensu.