0

Jak dla mnie Dani Alves i Pedro zagrali wyśmienicie, osobiście widzę ich w pierwszym składzie :P

A może mi ktoś powiedzieć, co się stało z Messim? Miałem ostanio małą przerwę z footballem :P

0

To teraz trochę ja :P

Atak - Dobra ciekawa i kombinacyjna gra, w pełni komunikowali się z linią pomocy. Nic więcej nie trzeba, tylko trochę wiecej skuteczności.

Pomoc - Dobre rozprowadzanie piłki, szybkie podania, pomagali i w obonie i w ataku.

Obrona - Dzisiaj tylko prawa strona pomocy jako tako sie trzymała, najbardziej zawodził Puyol, jednak wszystko potrafił naprawić Marqquez.

Tyle odemnie :D

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?