14 sierpnia 2008, 19:51
0
Jak dla mnie Dani Alves i Pedro zagrali wyśmienicie, osobiście widzę ich w pierwszym składzie :P A może mi ktoś powiedzieć, co się stało z Messim? Miałem ostanio małą przerwę z footballem :P
14 sierpnia 2008, 01:48
To teraz trochę ja :P Atak - Dobra ciekawa i kombinacyjna gra, w pełni komunikowali się z linią pomocy. Nic więcej nie trzeba, tylko trochę wiecej skuteczności. Pomoc - Dobre rozprowadzanie piłki, szybkie podania, pomagali i w obonie i w ataku. Obrona - Dzisiaj tylko prawa strona pomocy jako tako sie trzymała, najbardziej zawodził Puyol, jednak wszystko potrafił naprawić Marqquez. Tyle odemnie :D VeB
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak dla mnie Dani Alves i Pedro zagrali wyśmienicie, osobiście widzę ich w pierwszym składzie :P
A może mi ktoś powiedzieć, co się stało z Messim? Miałem ostanio małą przerwę z footballem :P
0
To teraz trochę ja :P
Atak - Dobra ciekawa i kombinacyjna gra, w pełni komunikowali się z linią pomocy. Nic więcej nie trzeba, tylko trochę wiecej skuteczności.
Pomoc - Dobre rozprowadzanie piłki, szybkie podania, pomagali i w obonie i w ataku.
Obrona - Dzisiaj tylko prawa strona pomocy jako tako sie trzymała, najbardziej zawodził Puyol, jednak wszystko potrafił naprawić Marqquez.
Tyle odemnie :D
VeB
0
To teraz trochę ja :P
Atak - Dobra ciekawa i kombinacyjna gra, w pełni komunikowali się z linią pomocy. Nic więcej nie trzeba, tylko trochę wiecej skuteczności.
Pomoc - Dobre rozprowadzanie piłki, szybkie podania, pomagali i w obonie i w ataku.
Obrona - Dzisiaj tylko prawa strona pomocy jako tako sie trzymała, najbardziej zawodził Puyol, jednak wszystko potrafił naprawić Marqquez.
Tyle odemnie :D
VeB
0
Jak dla mnie Dani Alves i Pedro zagrali wyśmienicie, osobiście widzę ich w pierwszym składzie :P
A może mi ktoś powiedzieć, co się stało z Messim? Miałem ostanio małą przerwę z footballem :P