Remuntada
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Keita jedziemy do ciebie !!!!
0
BAN!
0
damian
masche albo busi odpadnie bo przeciez synalek keite musi gdzies grac ha ha
0
zwykly kopacz na miare I składu w lechu poznan
0
a ten marszczerano to normalnie wyglada jak rossel ha ha !
0
Papciu Guardiola zaczyna ustalać skład Barcy od Keiteee ha ha !
0
I na dodatek to żydek jest
0
No i zaś, będzie siedział w I składzie i mendzić będzie .
U nas w kadrze by się dogadał z takim Lewandowskim. Dwa drewna he he .
0
Wiem tyle, że pierwszy mecz gramy z Panathinaikosem na Camp Nou.
0
Brawo Atletico ! Oby tak dalej !
0
Lecę sobie marszczyć :D
0
jak sobie bedzie marszczyłrano to Pichichi ma na bank !
0
zdjęcia takie kapitalne, że aż sobie marszcze
0
Moim zdaniem po obejrzeniu filmiku na Camp Nou pomyślał sbie
"Kur... Roni, zobacz jak kiedyś grałeś, weź się człowieku za siebie ! "
:)
0
Tak grał wczoraj Roni :)
0
VdV jest za słaby na tej pozycji! No przestań nie wyobrażam go sobie na lewej flance. żal i ból .
0
Teraz to chujnia. Gra w reprezentacji potem powrót do klubów szukanie formy w meczu z Herculesem a potem Panathinaikos na Camp Nou.
0
kopeć
VDV na lewej flance ? Ha Ha nie widzę jakoś tego!
0
ahahahha kozinho wyluzuj !
0
Dobra robota ! Już zasysam!
0
zostało 48 godzin do końca okienka transferowego. Nie ma szans na nowego gracza.
0
Wielkie dzięki!
0
Już płaczą
"Pellegrini wróć ! Mourinho ta szmata niszczy Real"
OMG :D
0
Ha Ha, proszę o to jeden z komentarzy z RM.PL
Śmiechu warte :D
"KURAW HIGUAIN PEDAL JEBANY SZMATA PIERDOLONA
I KURWA
NIECH
SPIERDALA
KUPCIE RASIAKA Kurwa"
0
Ok, dzięki patrysss.
Pozdrawiam.
0
Lidera ma Sevilla bo wygrała 4:1
0
Real wdupił !
0
Dajcie jeszcze bramki.
0
Dzisiaj Real wdupi na 100 %
0
No i sezon mamy przegrany :(