31 sierpnia 2010, 15:46
0
Keita jedziemy do ciebie !!!!
31 sierpnia 2010, 15:28
BAN!
31 sierpnia 2010, 15:25
damian masche albo busi odpadnie bo przeciez synalek keite musi gdzies grac ha ha
31 sierpnia 2010, 15:03
zwykly kopacz na miare I składu w lechu poznan
31 sierpnia 2010, 15:02
a ten marszczerano to normalnie wyglada jak rossel ha ha !
24 sierpnia 2010, 18:19
http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,9883,sergio-aguero-wygramy-dla-barcelony.html No proszę jakich mamy przyjaciół z Madrytu ^^
25 sierpnia 2010, 19:53
Pięknie powitali Roniego !
29 sierpnia 2010, 22:55
Real wdupił !
Lidera ma Sevilla bo wygrała 4:1
30 sierpnia 2010, 15:07
zdjęcia takie kapitalne, że aż sobie marszcze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Keita jedziemy do ciebie !!!!
0
BAN!
0
damian
masche albo busi odpadnie bo przeciez synalek keite musi gdzies grac ha ha
0
zwykly kopacz na miare I składu w lechu poznan
0
a ten marszczerano to normalnie wyglada jak rossel ha ha !
0
http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,9883,sergio-aguero-wygramy-dla-barcelony.html
No proszę jakich mamy przyjaciół z Madrytu ^^
0
Pięknie powitali Roniego !
0
Real wdupił !
0
Lidera ma Sevilla bo wygrała 4:1
0
zdjęcia takie kapitalne, że aż sobie marszcze