Reigns
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lukaku kozak, czemu od początku nie grał?
0
Wreszcie
0
On był na wypożyczeniu z Chealsea...
0
Nieduże? Dla mnie to już teraz nr2 na świecie. A Chealsea go nie puści.
0
Tu pachnie bramką. Belgia dobije w końcówce hamburgerów jak Francja Nigerie.
0
Według dziennika "AS" Falcao i Rodriguez mieliby przenieść się do Madrytu, a w zamian Monaco dostałoby gotówkę i Angela Di Marię, który podobno nie jest szczęśliwy w "Los Blancos".
1
Należało się
0
Wreszcie schodzi...
0
Twitter
0
Benzema gra ok
3
Na szpicy powinien grać Benzema, a na skrzydle Griezmann. Giroud to nieporozumienie.
2
Nikt by tego nie obronił
2
Wpadną na siebie w ćwierćfinale
0
Grecy odmówili przyjęcia premii za awans do 1/8 MŚ i zamiast tego poprosili o przeznaczanie kasy na budowę centrum treningowego. Mega szacun
0
kajt ;)
0
Yaya Toure też w MU :D
0
Najlepszy na świecie? Lepszy od Casillasa i Buffona?
0
Miejsce zamieszkania
http://screenshooter.net/1596921/qptuovu
0
Oprócz Alvesa i Paulinho nie zagra dzisiaj też Luiz. Kontuzja pleców.
3
Ja bym jeszcze posadził Freda. Gość to jakieś nieporozumienie.
2
Pogba nie sądze, trudno na jego pozycji. Ja jestem zauroczony Hazardem, gość gra w Chealsea to co Ronaldo w MU, jedynie czego mu brakuje to warunków.
0
Taki off top. Kto waszym zdaniem jako pierwszy dostanie ZP poza Leo/Ronaldo?
0
Jego pseudonim pada wśród dziennikarzy najczęściej – niestety w negatywnym kontekście. To on, na spółkę z Danim Alvesem i Fredem, obwiniany jest za słabsze momenty w grze Canarinhos.
Paulinho już na treningu występował w drużynie rezerw. Daniego Alvesa wciąż może zastąpić Maicon.
1
Ronaldo wygrał wszystkie nagrody indywidualne w tym roku ktore byly do wygrania, do tego lm. Naprawde sadzisz ze nie wygra?
0
komu?
0
I tak Ronaldo zgarnie zlota pilke
0
Ma swojego gola
0
karny był
0
Z kim? Z Argentyną w ćwierćfinale?
2
https://vine.co/v/MtQ1WwrpWX2