Reigns
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krychowiak mu podbił
0
A kto miałby być faworytem?
0
https://pbs.twimg.com/media/BvBApkkIgAAnrwx.png:large
Podobno to prawdziwe wyniki. Z resztą nic dziwnego bo zasłużył, aczkolwiek zamiast dwójki z Bayernu dałbym tam Suareza i Di Marię.
0
Raczej James, Luiza bym tutaj nie dawał. Rok jeszcze długi, może ktoś coś ładnego wpakuje.
0
Jeśli to Pepe rzuciłby w Keite, nie podał ręki to byś inaczej mówił. Moim zdaniem zachował się idiotycznie.
6
Spasł się strasznie
https://pbs.twimg.com/media/BpnSG7oIIAA01KJ.jpg
0
To że w Bayernie grzeje ławe
0
sezon 13/14 taki Muller w pierwszej piątce to nie wiem za co, skoro to cały sezon a nie mundial.
1
1:1 było i Inter w karnych
1
luj ogłuszacz niezły ;P
6
taki off top.
napis po prawej stronie, padłem :D
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10525886_945098642168119_9177219801592907256_n.jpg
0
Fajna wiadomość, jeden z dwóch moich ulubionych napastników.
0
https://pbs.twimg.com/media/BtYTPi3CYAAIL7Y.jpg:large
0
Brakuje mi tam Ronaldinho i Casillasa
2
Mathieu 3 bramki w La Liga, James 0. Co Wy na to hejterzy?
0
Za Di Marię
0
Z Casillasem chyba mógłby się o to bić ;P
0
Podobno Cavani do MU może przejść, bo za Marquinhosa i Lavezziego nie wyciągną 60m, a za Cavaniego raczej tak.
1
Mnie osobiście rozwaliło :D
"Cristiano imitating Deulofeu"
https://pbs.twimg.com/media/Bs8O_fnIEAI3yD_.jpg
0
w sumie Messi tak samo, hehe
2
Dobry interes ubili za tego drewniaka. ;p
0
Morata oficjalnie w Juve za 18m. Ciekawe kogo w jego miejsce kupią.
0
Lepiej Ronaldo niech nie gryzie, bo byłaby afera na całą Hiszpanie a Suarez by prędko nie zagrał.
1
Mi się wydaje że w tym sezonie PSG namiesza. :)
2
A co chwilę ktoś tu wrzuca komentarze z tamtej strony. :P
0
Piłkarskie kluby zajęły pierwsze trzy miejsca w zestawieniu. Wartość Królewskich wyniosła 3,44 mld dolarów, drugiej FC Barcelona 3,2 mld, a trzeciego Manchesteru United 2,81 mld
14
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10562964_1107863745920507_6586092968656000776_n.jpg?oh=f40a61510c43c19f7b7395a7e1293b8c&oe=544F08F3
1
Najlepszy miał chyba jeszcze w MU, przynajmniej grał najefektowniej.
2
to był najlepszy sezon w życiu Ronaldo? pauzował przecież z 3 miechy
0
Tak dla rozluźnienia. Nie wiem czy ktoś wrzucał.https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/s960x960/1501638_913148735378202_6029842983976268228_o.jpg