Recha107
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice realu z kibicami espanyolu mogą sobie od dziś piątki przybijać.
0
k*rwa real wygrywa
0
SPORTING DAWAJ CAŁA POLSKA NA WAS LICZY ;]
0
Wszystkie gole ładne ale gol na 2-0 BAJKA!!
0
normalnie diss nam się zrobił ;pp
0
Ajajaj keita prawie
0
osz kur ale brama
0
gooooooool
0
2-1 VILAAAAAAAAAAAAAAA
0
ależ nasi grają piłke ;]
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
0
kURNA viila spalony
0
goooooooooooooooooooooool MESIIIIIIII
0
kUŹWA
0
JA PIERDO*E 1-0 DLA KONICZYN
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53 świetny link
0
ajj Inesta prawie
0
powiem tylko tyle
Niemcy na to w pełni zasłużyli
0
Paul Szyga i inni
Po pierwsze Zlatan gra w Barcelonie 1 rok jescze nie dostosował się do hiszpańskiego stylu gry i gry Blaugrany.
Po drugie Gdy Ibra przyszedł mówiliście OOOOOOO ALE ZAJE*IŚCIE!!! ITP a teraz mówicie że to drewno i tak dalej.
Po trzecie współczuje sam sobie jeżeli Villa bendzie mniał nieudany sezon
i bendzie wielki VILLA SPADAJ STĄD BARCELONA DLA CB ZA DOBRA!!!
LUDZIE MYŚLCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
uff już sie bałem że Del Bosque to ślepak xdd
0
fajnie tylko teraz mamy za dużo napadziorów. Nikt się nie nagra no może oprócz Messiego który zawsze będzie w 1 składzie. ;] Ale będzie walka o skład pomiędzy Ibrą, Bojanem, Pedro, Villa. Chociaż myślę że ten ostatni też ma pewne miejsce w składzie.
VeB
0
Największa pompa by była jakby Blaugrana potkneła się z Valladolidem ale Real również przegrał z Malagą xdd
0
Czy kiedykolwiek Xavi zagra jescze z Inestą?
0
cholera jasna czy kiedykolwiek jescze Xavi zagra razem z Inestą?
0
no na Valencie nie ma co liczyć. Mallorca będzie naszą nadzieją na polegnięcie realu.
0
VV JESTEŚ NAJLEPSZY
0
Obecnie w lepszej dyspozycji jest ewidentnie VV. Między innymi dzięki Victorowi możemy w GD zwyciężyć
0
ile jest bordeoux - lyon?
0
KURDE szkoda że na GD mnie nie bendzie akurat brat bierze ślub ;/