0

Kibice realu z kibicami espanyolu mogą sobie od dziś piątki przybijać.

0

k*rwa real wygrywa

0

SPORTING DAWAJ CAŁA POLSKA NA WAS LICZY ;]

0

Wszystkie gole ładne ale gol na 2-0 BAJKA!!

0

normalnie diss nam się zrobił ;pp

0

Ajajaj keita prawie

0

osz kur ale brama

0

gooooooool

0

2-1 VILAAAAAAAAAAAAAAA

0

ależ nasi grają piłke ;]

0

0

kURNA viila spalony

0

goooooooooooooooooooooool MESIIIIIIII

0

kUŹWA

0

JA PIERDO*E 1-0 DLA KONICZYN

0

0

0

ajj Inesta prawie

0

powiem tylko tyle

Niemcy na to w pełni zasłużyli

0

Paul Szyga i inni

Po pierwsze Zlatan gra w Barcelonie 1 rok jescze nie dostosował się do hiszpańskiego stylu gry i gry Blaugrany.

Po drugie Gdy Ibra przyszedł mówiliście OOOOOOO ALE ZAJE*IŚCIE!!! ITP a teraz mówicie że to drewno i tak dalej.

Po trzecie współczuje sam sobie jeżeli Villa bendzie mniał nieudany sezon

i bendzie wielki VILLA SPADAJ STĄD BARCELONA DLA CB ZA DOBRA!!!

LUDZIE MYŚLCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

uff już sie bałem że Del Bosque to ślepak xdd

0

fajnie tylko teraz mamy za dużo napadziorów. Nikt się nie nagra no może oprócz Messiego który zawsze będzie w 1 składzie. ;] Ale będzie walka o skład pomiędzy Ibrą, Bojanem, Pedro, Villa. Chociaż myślę że ten ostatni też ma pewne miejsce w składzie.

VeB

0

Największa pompa by była jakby Blaugrana potkneła się z Valladolidem ale Real również przegrał z Malagą xdd

0

Czy kiedykolwiek Xavi zagra jescze z Inestą?

0

cholera jasna czy kiedykolwiek jescze Xavi zagra razem z Inestą?

0

no na Valencie nie ma co liczyć. Mallorca będzie naszą nadzieją na polegnięcie realu.

0

VV JESTEŚ NAJLEPSZY

0

Obecnie w lepszej dyspozycji jest ewidentnie VV. Między innymi dzięki Victorowi możemy w GD zwyciężyć

0

ile jest bordeoux - lyon?

0

KURDE szkoda że na GD mnie nie bendzie akurat brat bierze ślub ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?