0

Dani Alves odchodzi z FC Barcelona...

Wybrał kase i Lige Europejską...niż kase ;P i Lige Mistrzów

pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy

HALA MADRID

0

Dani Alves odchodzi z Barcelonyy...

Woli zarabiać ogromną kase w City i tułać się w lidze Europejskiej...niż zdobywać tytuły z FC Barcelona...

pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy...

HM

0

Witam

jestem kibicem Realu(należę do tych normalnych) ale mam szacunek do was-kibiców Barcyy

i z góry przepraszam za kolesia Real Madryt1902

a co do dzisiejszych meczów :

Hercules Alicante-Real Madryt 0-3

FC Barcelona-Sevilla FC 3-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?