2 listopada 2010, 18:00
0
Dani Alves odchodzi z FC Barcelona... Wybrał kase i Lige Europejską...niż kase ;P i Lige Mistrzów pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy HALA MADRID
2 listopada 2010, 17:53
Dani Alves odchodzi z Barcelonyy... Woli zarabiać ogromną kase w City i tułać się w lidze Europejskiej...niż zdobywać tytuły z FC Barcelona... pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy... HM
30 października 2010, 18:27
Witam jestem kibicem Realu(należę do tych normalnych) ale mam szacunek do was-kibiców Barcyy i z góry przepraszam za kolesia Real Madryt1902 a co do dzisiejszych meczów : Hercules Alicante-Real Madryt 0-3 FC Barcelona-Sevilla FC 3-1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dani Alves odchodzi z FC Barcelona...
Wybrał kase i Lige Europejską...niż kase ;P i Lige Mistrzów
pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy
HALA MADRID
0
Dani Alves odchodzi z Barcelonyy...
Woli zarabiać ogromną kase w City i tułać się w lidze Europejskiej...niż zdobywać tytuły z FC Barcelona...
pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy...
HM
0
Witam
jestem kibicem Realu(należę do tych normalnych) ale mam szacunek do was-kibiców Barcyy
i z góry przepraszam za kolesia Real Madryt1902
a co do dzisiejszych meczów :
Hercules Alicante-Real Madryt 0-3
FC Barcelona-Sevilla FC 3-1
0
Dani Alves odchodzi z Barcelonyy...
Woli zarabiać ogromną kase w City i tułać się w lidze Europejskiej...niż zdobywać tytuły z FC Barcelona...
pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy...
HM
0
Dani Alves odchodzi z FC Barcelona...
Wybrał kase i Lige Europejską...niż kase ;P i Lige Mistrzów
pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy
HALA MADRID
0
Witam
jestem kibicem Realu(należę do tych normalnych) ale mam szacunek do was-kibiców Barcyy
i z góry przepraszam za kolesia Real Madryt1902
a co do dzisiejszych meczów :
Hercules Alicante-Real Madryt 0-3
FC Barcelona-Sevilla FC 3-1