Real87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.
Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.
Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.
Pozdro