O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.

Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.

Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.

Pozdro

Zobacz wszystkie

0

Dobry mecz rozegraliście. Trzeba było pokazać że LM to nie UEFA i się udało.

Odnośnie Ibry nie rozumiem jak możecie krytykować zawodnika po 2 meczach. To, że nie strzelił gola nie znaczy że tak będzie przez cały sezon. U nas Ronaldo na razie też nie gra rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej prezentują się inni, ale nikt go nie krytykuje po1 czy 2 meczu.

Ibra na pewno się rozstrzela i będą wspaniałe derby z Realem.

Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?