0

tylko tottenham nie może zagrać w CL

0

Moim zdaniem napastnik nie potrzebny. Wystarczy tam przestawić Villę. Bale, Alba i stoper. Co do Alvesa to moim zdaniem kwestia ceny.

0

Sprzedać Alvesa do Anzy ze względu na wiek. Nie wiem ile byśmy dostali od Rosjan, ale jakby zapłacili 30 to czemu nie. Tylko czy on sam by się zgodził.
Alba, Bale, dobry środkowy obrońca (ale jednak w pierwszej 11 trzeba odkurzyć tych co mamy- para Masche/Puyol i Pique nadal świetna, może wróci Eric na środek obrony) i wracamy do gry- tak bym to widział w tym okienku, nie możemy się dać zepchnąć innym klubom na drugi plan. Po takich wzmocnieniach można by znowu bazować na wychowankach przez parę lat. A na prawej postawić na Montoyę, jest dobry. Wtedy trzeba by było sprzedać Adriano (zainteresowany m.in Bayern). A jako silnego napastnika przestawić Villę (będzie się czuł lepiej na środku ataku po tej kontuzji, spokojnie może grać jeszcze 3 lata na najwyższym poziomie). Pedro wraca do formy i jest lepszy niż Cuenca i Tallo- na wypożyczenie ich. A na skrzydłach Messi, Bale, Alexis, Pedro no i za 2 lata Neymar o ile to prawda, że podpisał promesę. Tallo jest dobry, ale moim zdaniem nie pasuje do stylu Barcy. Niech idzie na wypożyczenie, a potem sprzedać jak się sprawdzi do drużyny grającej z kontry.

0

Sprzedać do Anglii.

0

Pedro się raczej kończy w Barcelonie- za duża konkurencja, lepiej sprzedać bo jest na pewno sporo wart, jeżeli kupiec się znajdzie.

0

Latem sprzedać Pedro, Villę, Affelaya kiedy można za nich sporo uzyskać. A kupić Neymara, Albę i Thiago Silvę.

0

Song również by bardzo dobrze uzupełnił naszą kadrę.

0

z młodych Montoya, Tello, Deulefeu, Rafhinia pewnie któryś ze stoperów zaskoczy, jeżeli chodzi o Oscara to nie blokowałbym wychowanków Barcelony. W Barcelonie zawsze najlepiej spisują się wychowankowie. Po tym co wyprawia ostatnio Neymar to uważam, że powinniśmy się skupić na nim na lewe skrzydło+ Jordi Alba i ew. stoper. A pieniądze oszczędzać i wprowadzać wychowanków. Szczęsny na bramkę.

0

Sergi Roberto jest słaby jak na razie. Można by go sprzedać z zyskiem do jakiejś słabszej drużyny.

0

Jordi Alba- on pasuje do stylu FC Barcelona. Wygrywać to jedno, a zachować styl to drugie. Nikt nie powiedział, że silny obrońca typu Abidal musi grać na prawym skrzydle Alba ma 23 lata, Alves 29. Jak Alves zakończy karierę w Barcelonie to po prostu lewe skrzydło będzie ofensywne, a na prawe ściągną kogoś bardziej defensywnego typu Abidal (prawego obrońcę łatwiej znaleźć). Poza tym nie w każdym meczu trzeba wystawiać 433, bo gramy też 343 czasami. Jak Jordi przedłuży kontrakt z Valencią zniknie klauzula.

0

Barca powinna kupić Matsa Hummelsa- on i Pique na środku by dali radę... facet stylem pasuje, potrafi zagrać świetne podanie otwierające drogę do bramki, number 1 jeżeli chodzi o stopera... w dodatku 23 lata! stoper na dekadę i napewno za cenę pewnie 25 milionów czy coś koło tego rewelacyjny zakup, kontrakt w Borussi do 2014 więc napewno do wyciągnięcia za tyle...
drugie konieczne wzmocnienie to lewa obrona, ale tutaj kandydatów nie mam:) słyszałem, że Baines jest niezły- myślę, że zdecydowanie lepsza kandydatura niż gwiazdorski Bale, ewentualnie Jordi Alba, który do rotacji też na pewno w Barcelonie by się zadomowił- nie byłyby to pieniądze w błoto wyrzucone. Jeżeli PSG chce Maxwella to sprzedać za jakieś grosze a pozyskać Albę na rezerwę dla Abidala, a potem będzie znowu rok na szukanie number 1 na lewą obronę.

0

Wtedy mamy:
Valdes =Alves (Montoya) Puyol (Mascherano) Pique (Fontas) Eric Abidal (Adriano)- Busquets (Mascherano/Keita) Fabregas(Iniesta) Xavi (Thiago, Ericsen)- Hazard (Adriano) Messi (Villa) Sanchez (Pedro) i jeszcze w rotacji Cuencę. Sprzedać Affelaya i Maxwella)... skład na ładnych parę lat i czekać aż się ktoś ciekawy na rynku pojawi w stylu Barcelony...
Tak więc Hazard + Ericsen myślę że to łącznie koszt około 45 milionów co jest jak najbardziej realne...

0

Poza tym po zakupie Hazarda Villi nie musielibyśmy sprzedawać tylko przestawić na szpicę (gdzie może jeszcze z 3 lata super pograć później nawet jako zmiennik Messiego- moim zdaniem rozwiązanie idealne)

0

Tak więc moje typy to Hazard i Ericsen, a na obronę w tej chwili nikogo bo nikogo dobrego nie ma (no ewentualnie Alba z braku laku)

0

Jedyne co to Hazard mi się nasuwa. Gotze to jednak chyba by nie pasował bo w tym typie to moim zdaniem mamy Iniestę, Thiago, Xaviego i ja bym wolał tańszego ale moim zdaniem Ericsena który ma większy talent moim zdaniem niż Goetze. Hazard biega tyle co Villa i jest świetny dlatego jego bym chciał. Albo ewentualnie brazylijczyk z sumą odstępnego 70mil (ale to nie realne)...

0

hm... myślę, że Barca ma taki skład, że powinna teraz myśleć głw. o kupowaniu tych piłkarzy, którzy po prostu do niej pasują... Dla mnie Bale nie pasuje do Barcy...
Alba mi za bardzo nie pasuje, bo moim zdaniem jest za miękki, przypomina mi Adriano... za drogi
Ruiz za drogi...
w sumie to oprócz Ericsena nie widzę piłkarza który pasowałby do Barcelony... lepiej stawiać na wychowanków, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto...
napewno potrzebny następca Villi ale nie widzę takiego piłkarza...
Bale moim zdaniem za bardzo gwiazdorski jak na Barcę... w Barcy mamy już głośne nazwiska i nie potrzebujemy go

0

moim zdaniem jeżeli będą chętni to powinniśmy sprzedać Villę bo on w tym wieku to już raczej na szpicę, a nie na skrzydło... można by też sprzedać Affelaya jakby była bardzo dobra oferta, w to miejsce kupić jakiegoś genialnego skrzydłowego, a na rezerwę jest dobry Cuenca i Pedro... Kogo w miejsce Villi? Może Hazard, może Goetze...?

0


dla mnie Ericsen powinien być następcą Xaviego, ten chłopak to cudo... 2 Xavi i tyle... mam nadzieję, że będzie grał dla Barcelony, najlepiej jakbyśmy go kupili teraz żeby Xavi zdążył mu przekazać swoje DNA.

0

A pomyśleliście że Barca dzisiaj nie grała na swoim lotnisku? Nie ma Messiego i już mniej atutow, łatwiej zneutralizować.

Barca ma teraz kilku dobrych piłkarzy: Messi, Alves Xavi Iniesta Eto są świetni.

0

Fakt że Barca nie gra dzisiaj na maksa ale przynajmniej nie powiecie że na Camp Nou dali nam fory. A jeżeli chodzi o Wisłe to jakby dzisiaj miała pełny skład to jeszcze bardziej by Barcę postraszyła. A tak pora liczyć że Barca za bardzo się nie wkurzyła i że nie zacznei klepać. Chociaż na mniejszym boisku w Krakowie za małym dla Henrego wszystko jest możliwe

0

Trudno ale Henriego i tak warto sprzedać:)

0

I jeszcze Gudiego opchnąć :)

0

Ferguson podobno daje 25 mln Euro za Henrego! Oby!!! Sprzedać go!

Zostanie Eto jako 1 i Bojan za rezerwę.

Na lewą Silva za te 25 mln Euro.

I uważam że składzik Barcy będzie jak marzenie!! A ja nie będę musiał zniechęcać się do Barcy za fatalną grę Henrego który wogóle nie pasuje do Barcy!

0

Ktoś wie ile zarabia Henry? Jeżeli tyle co Eto to jego powinno się wywalić a Samiego zostawić.

0

Eto jest dobry. Ale wydaje mi się że obecnie lepszy od niego jest Adebayor(równie szybki a do tego wyższy) i nie wiem czy nie Berbatov.

Natomiast Henry jest jak dla mnie do odstrzału. Nie pasuje do Barcy bo nie umie grać szybko kombinacyjnie. Jego sprzedać.

Do Eto dokupić za rok Adebayora albo Berbatowa teraz i będzie najlepiej.

Henry musi odejść:)

A chciałbym Silvę na lewą jako 1 transfer. Uważam że jest lepszy od Arshavina, bardzo młody i będzie jeszcze dużo lepszy. A gość pasuje do Barcy bo się ciągle przemieszcza i rywale nie wiedzą co się dzieje jak Barca tak gra i Messi tak gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?