0

Bez takich synku, razem wodki nie pilismy wiec troche szacunku

0

1

No.tutaj to Cie fantazja poniosla :-P

0

Jednak czytanie ze zrozumieniem to powazny problem tego swiata. Gdyby ludzie najpierw mysleli a potem mowili/pisali bylo by lepiej. Wojen by nie bylo, glodu itp gdyby ludzie uzywali ciut wiecej tego czym roznimy sie od zwierzat, a wiec madrosci i racjonalnego myslenia ;-)

0

Dobrze ze Messi za kopanie w kibicow i plucie w Coentrao dostal kare :-P

1

W tamtym zasluzenie? Bbardziej na odworot, w tamtym mozna bylo miec jakies male watpliwosci ale w tym to bezceremonialnie wygral ;-)

0

Info pewnie potwierdzone przwz Pereza :-P

0

Jezeli czlowiek interesuje sie pilka nozna to Lucas nie jest no neme. Tylko trzeba.sie orientowac a nie znac jedynie kadre barcy :-P

0

Krzyz.usuneli z kart w jednym kraju, ale Wy swoje, najpierw troche wiedzy potem rozmowa, a po drugie ciekawe co wiesz o hiszpani z lat 50,60,70? W szkole tego nie ucza a jesli sa wzmianki w podrecznikach to napewno nie o realu. A poczytaj tez o kataloni jaka to kultura byla kiedys a potem czepiaj sie Madrytu.

2

No to zes walnal suchara xD

0

Grasz w Fm? No prosze witaj w klubie :-P

1

Carvajal jest obecnie jednym z najlepszych prawych obroncow w europie wiec nie wiem gdzie widzisz przesade.

0

Polac mu dobrze prawi Wasc Mosc ;-)

0

To pokazuje Twoja wiedze na temat futbolu. Kraje Ameryki Lacinskiej maja naprawde bardzo fajne mozliwosci, tylko ze tam druzyny nie sa tak rwklamowane jak w Europie gdzie tylko sie laduje pieniadze bo wiekszy zarobek. Jesli by tak kilka klubow z Ameryki wziasc do LaLiga to uwierzcie ze lepiej by grali niz jakies elche, getafe i inne epanyole :-P

1

Nie wypada krecic z laska kumpla. To kto jak sie cieszy to jego sprawa. Jak CR plakal to Wy tez ze udaje teraz.okrzyk radosci to ze jak goryl, by powiedzial dziekuje to byscie gadali ze jak mozna tylko tyle powiedziec. Tak naprawde co by CR7 nie zrobil to i tak bedziecie go hejtowac. Tylko normalnie kibice zrozumieja o co mi chodzi

1

Najpierw poczytajcie co ten okrzyk znaczy i skad wgl sie wzial a potem pierdzielta o okrzykach godowych, jesli.wiecie co to jest wgl

0

Zenada dzieciaczku zenada....

1

Przeczytaj wywiad z CR a potem oceniaj jego wypowiedzi i zachowanie odnosnie przeciwnikow...

0

No prosze, ale jak kopia pilkarzy realu to piszecie ze real to panienki a pilka nozna to meski sport. Wiec widac ze Wy tez.macie juz druzyne dziewczynek. :-P

0

Pomorze jest na północy Polski, a sędzia jak już to "pomoże" xD

2

No pusze to kibic druzyny, ktora remisuje z Getafe, druzyna pokroju Espanyolu ;-) ale jak Wyscie wygrali derby to ze spacerek i ochy i achy... Wiecej samokrytyki i obiektywnego punktu widzenia

0

Baty? Atletico mialo tez farta troche, ale nie umiehszam im. Nie oszukujmy sie Barcelona w tym momencie to jest nie moze europejski sredniak, ale napewno nie druzyna z Topu tak jak Atleti. Nie mozna zyc przeszloscia, Barcelona to obecnie Messi i nikt inny... Moze Ney i za jakis czas moze Wampir bo teraz sorry ale nie jest to druzyna w calkowitym rozumieniu tego slowa, nawet gdyby dzis wygrali to bede twierdzil to samo

1

Wiem co to tiki-taka, ale nie chcialem pocuskac tej obecnej marnej proby.grania tiki taki bo by hejty szly :-P obecny styl barcy nazywa sie "WTF?"

1

Ciezki mecz Wam sie szykuje, patrzac na to co Atletico gra. Niby stale fragmenty tylko umieja, ale jakby ktos przeanalizowal ich sklad to maja graczy do prowadzenia gry, wiec maja wiecej opcji niz Wy. Bo Barca to tiki-taka i nic innego a jak Atleti by zaczelo prowadzic gre to jestescie w czarnej...studni :-P

0

Zagral jak typowy CRakitic zD

0

No tak bo wtedy nie bylo az tylu turniejow wiec trudno bylo zdobyc 6 pucharow :p

3

Typowy kibic Barcelony lat 12 wielki internetowy troll i hejter...Zenada. Pozdro dla Normalnych kibicow :-)

0

Verma transfer na sezon 2015/2016 xD

2

Dokladnie, ale co tam lepiej pisac ze Real to tylko kasa a Barca zapewne same szlacheckie wartosci uznaje, zwlaszcza w sprawie z UNICEFEM :-P To tyle w tym temacie. Pozdro "zdrowi" kibice B-)

0

Tak czytajcie info z Wp... Real nie sprzedal histori w postaci krzyza tylko zgodzil sie na usuniecie z loga z powodu innego wyznania w krajach Arabskich, aby nie urazac tamtejszej spolecznosci. Najpierw sie kolego upewnij potem wrzucaj ploty :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?