Jednak czytanie ze zrozumieniem to powazny problem tego swiata. Gdyby ludzie najpierw mysleli a potem mowili/pisali bylo by lepiej. Wojen by nie bylo, glodu itp gdyby ludzie uzywali ciut wiecej tego czym roznimy sie od zwierzat, a wiec madrosci i racjonalnego myslenia ;-)
Jaako kibic Realu szczerze gratuluje, ze Messi pobil ten mityczny rekord :-) szkoda ze to nie zaden z pilkarzy biegajacych w bialych koszulkach, ale to nic, rekordy sa aby je pobijac, moze Real albo Barca doczeka sie takiego goleadora ktory pobije Messiego. Ktoz to wie :-) nic tylko sie cieszyc ze zyjemy w epoce takich pilkarzy z takim talentem ;-) VeB! Hala Madrid!
Jestem juz za stary aby bawic sie w klotnie i wyzwiska pilkarzy przeciwnikow. Sam kiedys gralem profesjonalnie i wiem ze sport nie na tym polega. Wiadome moje serce zawsze bedzie biale, ale mam szacunek to pilkarzy wybitnych i druzyn ktore pokazuja jakosc.
No pusze to kibic druzyny, ktora remisuje z Getafe, druzyna pokroju Espanyolu ;-) ale jak Wyscie wygrali derby to ze spacerek i ochy i achy... Wiecej samokrytyki i obiektywnego punktu widzenia
Komentarze
0
Bez takich synku, razem wodki nie pilismy wiec troche szacunku
0
1
No.tutaj to Cie fantazja poniosla :-P
0
Jednak czytanie ze zrozumieniem to powazny problem tego swiata. Gdyby ludzie najpierw mysleli a potem mowili/pisali bylo by lepiej. Wojen by nie bylo, glodu itp gdyby ludzie uzywali ciut wiecej tego czym roznimy sie od zwierzat, a wiec madrosci i racjonalnego myslenia ;-)
0
Dobrze ze Messi za kopanie w kibicow i plucie w Coentrao dostal kare :-P
12
Jaako kibic Realu szczerze gratuluje, ze Messi pobil ten mityczny rekord :-) szkoda ze to nie zaden z pilkarzy biegajacych w bialych koszulkach, ale to nic, rekordy sa aby je pobijac, moze Real albo Barca doczeka sie takiego goleadora ktory pobije Messiego. Ktoz to wie :-) nic tylko sie cieszyc ze zyjemy w epoce takich pilkarzy z takim talentem ;-) VeB! Hala Madrid!
3
Jestem juz za stary aby bawic sie w klotnie i wyzwiska pilkarzy przeciwnikow. Sam kiedys gralem profesjonalnie i wiem ze sport nie na tym polega. Wiadome moje serce zawsze bedzie biale, ale mam szacunek to pilkarzy wybitnych i druzyn ktore pokazuja jakosc.
3
Typowy kibic Barcelony lat 12 wielki internetowy troll i hejter...Zenada. Pozdro dla Normalnych kibicow :-)
2
No pusze to kibic druzyny, ktora remisuje z Getafe, druzyna pokroju Espanyolu ;-) ale jak Wyscie wygrali derby to ze spacerek i ochy i achy... Wiecej samokrytyki i obiektywnego punktu widzenia
2
No to zes walnal suchara xD