R4PH4EL91
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stelios23- mimo ze jestem najebany wciąż nie potrafię rozkminic tego co napisałeś....
0
Ostatnie pytanie .. Kwestia awansu jest rozstrzygnięta ? RACZEJ TAK.. Dobranoc !!!!!
0
Co tu dużo napisać .... VeB !!!
0
Coś pięknego ABIDAL !!!
0
Daniel Alvis.. !!!!
0
A wy wieszacie psy nad Pinto
0
hehehe PUYOL !!!!!!
0
Cesc słabo dzis gra
0
Iniesta pieknie...
0
Śmieszą mnie komentarze typu "Chce Gola !"
0
Ajj.. Blada Twarz. :D
0
Barca się rozkręca...
0
Dobra nie czepiajcie się kom. z Sportclubu przecież to amatorka :D
0
Mimo ze nie jestem rasistą ... PEPE ty małpo :D
0
Czuje ze Real Wygra ... ale jeszcze rewanż na CN ... VeB !!!
0
Spokojnie panowie....
0
ajjj...
0
dostane bana za link do transmisji ?
0
Iniesta wariat :)
0
Czekamy na egzekucje
0
Barca wiecznie wgrywać nie będzie... w tym roku będzie ciężko wygrać PD : ( , ale taki jest sport . Chociaż będzie mniej sezonowców hehe . VeB!!!
0
XAVI !!! Jak nie teraz to kiedy ? on ma już 32 lata. Należy mu się , nie tylko za ten rok ,ale i za wszystkie lata gry w Barcy, Veb !!
0
Barca od meczu z Getafe idzie jak burza :)