0

Stelios23- mimo ze jestem najebany wciąż nie potrafię rozkminic tego co napisałeś....

0

Ostatnie pytanie .. Kwestia awansu jest rozstrzygnięta ? RACZEJ TAK.. Dobranoc !!!!!

0

Co tu dużo napisać .... VeB !!!

0

Coś pięknego ABIDAL !!!

0

Daniel Alvis.. !!!!

0

A wy wieszacie psy nad Pinto

0

hehehe PUYOL !!!!!!

0

Cesc słabo dzis gra

0

Iniesta pieknie...

0

Śmieszą mnie komentarze typu "Chce Gola !"

0

Ajj.. Blada Twarz. :D

0

Barca się rozkręca...

0

Dobra nie czepiajcie się kom. z Sportclubu przecież to amatorka :D

0

Mimo ze nie jestem rasistą ... PEPE ty małpo :D

0

Czuje ze Real Wygra ... ale jeszcze rewanż na CN ... VeB !!!

0

Spokojnie panowie....

0

ajjj...

0

dostane bana za link do transmisji ?

0

Iniesta wariat :)

0

Czekamy na egzekucje

0

Barca wiecznie wgrywać nie będzie... w tym roku będzie ciężko wygrać PD : ( , ale taki jest sport . Chociaż będzie mniej sezonowców hehe . VeB!!!

0

XAVI !!! Jak nie teraz to kiedy ? on ma już 32 lata. Należy mu się , nie tylko za ten rok ,ale i za wszystkie lata gry w Barcy, Veb !!

0

Barca od meczu z Getafe idzie jak burza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?