19 stycznia 2012, 01:13
0
Stelios23- mimo ze jestem najebany wciąż nie potrafię rozkminic tego co napisałeś....
19 stycznia 2012, 00:11
Ostatnie pytanie .. Kwestia awansu jest rozstrzygnięta ? RACZEJ TAK.. Dobranoc !!!!!
18 stycznia 2012, 23:53
Co tu dużo napisać .... VeB !!!
18 stycznia 2012, 23:36
Coś pięknego ABIDAL !!!
18 stycznia 2012, 23:24
Daniel Alvis.. !!!!
18 stycznia 2012, 23:17
A wy wieszacie psy nad Pinto
18 stycznia 2012, 22:29
Dobra nie czepiajcie się kom. z Sportclubu przecież to amatorka :D
18 stycznia 2012, 22:30
Barca się rozkręca...
18 stycznia 2012, 22:32
Ajj.. Blada Twarz. :D
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Stelios23- mimo ze jestem najebany wciąż nie potrafię rozkminic tego co napisałeś....
0
Ostatnie pytanie .. Kwestia awansu jest rozstrzygnięta ? RACZEJ TAK.. Dobranoc !!!!!
0
Co tu dużo napisać .... VeB !!!
0
Coś pięknego ABIDAL !!!
0
Daniel Alvis.. !!!!
0
Ostatnie pytanie .. Kwestia awansu jest rozstrzygnięta ? RACZEJ TAK.. Dobranoc !!!!!
0
A wy wieszacie psy nad Pinto
0
Dobra nie czepiajcie się kom. z Sportclubu przecież to amatorka :D
0
Barca się rozkręca...
0
Ajj.. Blada Twarz. :D