QbikBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łęczna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cules83 jesli to bylo do mnie to czytaj ze zrozumieniem...
0
prośba do redakcji... nie będę oglądał konferencji bo w trase ruszam, ale jeśli moglibyście ją wrzucic na stronke to bym był bardzo wdzieczny...
Visca el Barca y Visca el Pep
0
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=11 tu nie muli...
0
Boże, spraw, żeby znów zadziałała magia :)
0
Trudno. Mecz byl wyrownany. Real zagral troszeczke lepiej. Gratulacje dla nich i wygranej i ligi. Mijejmy nadzieje na rewanz w LM. Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
wszystko ok... tylko, że mam potężne zastrzeżenia do Cesca i Alexisa... nie wiem jak ludzie grający na takim poziomie, mogą zaprezentować taki piach jak oni wczoraj, nie chodzi mi tylko o ich sytuacje, bo sami powinni nam zapewnić minimum 2:0, chodzi mi o cały ich występ. Poza skutecznością wszystko było git. Tyle ode mnie... Visca el Barca
0
nie rozumiem go... nienawidze go...
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
jazda dalej
0
jest 53 minuta meczu... ale nie rozumiem naszych zawodnikow... co sie dzieje z tym ze ciagle sa wrzutki? to jest niepojete i niepodobne do barcelony o.O
0
z podkładaniem w derbach to troszkę przeginasz... myślę, że wszyscy związani z Atletico by woleli, aby to Barca zdobyła michę, a nie Real...
0
nie odbiorę sobie tej przyjemności, żeby napisać, że przynajmniej przez najbliższe 24 godziny został tylko 1 punkt do odrobienia :) zawodnikiem meczu jak dla mnie Sergio ;]
Visca el Barca !! Animo Abidal
0
odliczania ciąg dalszy... :) już tylko 4... a nie przepraszam... 1 punkt :) Visca el Barca !!
0
po tej kolejce - tylko 3 punkty :)
0
mamy ich !!!!! musimy ich miec
0
jak ktoś mi po dzisiejszym meczu realu jeszcze raz powie, że nie pomagają im sędziowie to policze błędy na korzyść realu, które zapewniły im 3 punkty w całej tej rundzie... to jest jakiś skandal. mimo wszystko rayo teżprzegięło z tymi setkami, żeby z pół metra do pustej nie strzelić dwa razy to lekka przesada... :/
0
mecz - rewelacja, mimo, że od kiedy Pep jest u nas tak bardzo się nie bałem o awans, czy o wynik, ale...od meczu lepszy jest ten artykuł, nawet powiem szczerze... to Hala Madrid na końcu mnie nie irytuje... Gratuluję Barcelonie awansu, ale i autorowi artykułu, za opisanie moich emocji w 100% :D
Visca el Barca...
0
taka mała prośba ode mnie. Ci, którzy będą wystawiać oceny za wczorajszy mecz... zastanówcie się nad notą dla Abidala... Nie chodzi mi o bramkę, chodzi mi o całym mecz, myślę, że minimum 9 mu się należy. Visca el Barca
0
siema
mam prosbe. ma ktos moze bramki z wczorajszego mecz ale z komentarzem tego ziomka co tutaj komentuje mecz
ale z tym co sie drze juz po strzeleniu bramki przez Inieste w zwolnionym tempie? jak jest mozliwosc to bardzo bym prosil o wrzucenie albo chociaz nazwisko tego komentatora
0
ej mam pytanie. czy ten mecz jest przelozony albo opozniony bo mi ludki laza w monitorze a meczu nie ma.
0
mam prośbę. ma ktoś może filmik jak wbiegł kibic na boisko, bo szukam i nie mogę znależć.
0
ok Panie i Panowie... czas zasiąść przed TV i siędelektować... no i oczywiscie moj ulubiony komentator Leszek Orłowski.
Widzimy sie po mecz realu;d
Visca el Barça y Visca Catalunya !!
0
mecz sie zacznie o 20:30 plus minus 5 minut to slowa leszka orlowskiego z c+. bedzie transmisja na c+ sport a mecz realu tez na tym kanale ale dopiero po zakonczeniu meczu Barcy :)to oficjalnie :)
0
to co z tego skoro real poplynie z valencia dzisiaj;d
0
miejmy nadzieje ze mecz bedzie ;d przynajmniej w spokoju obejrzymy ;] bo trzeba sie przygotowac na ogladanie realu jak traci punkty (daj Boze:))
0
błagam niech ktoś wrzuci cały mecz wczorajszy :)
0
L.A.Messi
Ronaldinho nie miał zasług... widać chłopaczku, że chyba kibicujesz naszemu klubowi od niedawna, bo chyba byś pamiętał co zrobił w sezonie, gdy wygrywali LM w Paryżu, albo chociaż brawa dla niego na stadionie Realu...
No ale tak, masz rację, nie miał zasług... Zaraz napiszesz, że Xavi, Iniesta i Messi też nie mają...
Artykuł bardzo mi się spodobał, tak na marginesie :)
0
piękne dzięki :)
0
mam mała prośbę, mógłby ktoś wrzucić ten program, który będzie na C+ o gran derbi na jakiś serwer? Oczywiście jak już będzie dostrępny.
0
mecz mi się bardzo podobał, mimo, że się bałem po pierwszej połowie... :D ale skończyło się cudnie i teraz tylko na fieste ruszajmy wszyscy :D Visca el Barca!!