Trochę nie rozumiem po co nam ten gość, Sergio w środku jest najlepszy na świecie na tej pozycji, fakt faktem fizycznie Javi go przerasta, ale wydaje mi się, że władze powinny się skupić na środku obrony, a nie pomocy, w pomocy mamy praktycznie najlepszych zawodników na świecie.
co ty za głuppoty piszesz? Opuszczać? Nikt nie opuszcza, ale kibicuję Barcelonie od 96 roku i myślę, że mam prawo w jakiś sposób wyrazić niezadowolenie na temat tego co się dzieje. Pobaw się jeszcze w Janowicza i napisz "Kim my jesteśmy żeby oceniać?"
Mecz z City, dwa mecze z Realem, wielkie mecze, powroty, charakter, zaangażowanie, nawet na Atletico była walka (w lidze), a ligę przegrywamy z Valladoid, Granadą i Valencia (w dodatku u siebie). Nie mam słów, nie wiem nawet co można zmienić, broniłem Martino, ale całkowicie pozbawił mnie argumentów w ostatnich meczach. Szczerze, to nie wierzę w sukces w CdR, w takiej formie, to mam nadzieję tylko, że po prostu przegrają w karnych i nie będzie jakiegoś blamażu. Chociaż bardzo bym chciał się mylić. Visca el Barca!
Trochę nie rozumiem po co nam ten gość, Sergio w środku jest najlepszy na świecie na tej pozycji, fakt faktem fizycznie Javi go przerasta, ale wydaje mi się, że władze powinny się skupić na środku obrony, a nie pomocy, w pomocy mamy praktycznie najlepszych zawodników na świecie.
Komentarze
9
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać" :)
1
Trochę nie rozumiem po co nam ten gość, Sergio w środku jest najlepszy na świecie na tej pozycji, fakt faktem fizycznie Javi go przerasta, ale wydaje mi się, że władze powinny się skupić na środku obrony, a nie pomocy, w pomocy mamy praktycznie najlepszych zawodników na świecie.
0
ode mnie plus za tą wypowiedź.
0
co ty za głuppoty piszesz? Opuszczać? Nikt nie opuszcza, ale kibicuję Barcelonie od 96 roku i myślę, że mam prawo w jakiś sposób wyrazić niezadowolenie na temat tego co się dzieje. Pobaw się jeszcze w Janowicza i napisz "Kim my jesteśmy żeby oceniać?"
0
Mecz z City, dwa mecze z Realem, wielkie mecze, powroty, charakter, zaangażowanie, nawet na Atletico była walka (w lidze), a ligę przegrywamy z Valladoid, Granadą i Valencia (w dodatku u siebie). Nie mam słów, nie wiem nawet co można zmienić, broniłem Martino, ale całkowicie pozbawił mnie argumentów w ostatnich meczach. Szczerze, to nie wierzę w sukces w CdR, w takiej formie, to mam nadzieję tylko, że po prostu przegrają w karnych i nie będzie jakiegoś blamażu. Chociaż bardzo bym chciał się mylić. Visca el Barca!
9
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać" :)
1
Trochę nie rozumiem po co nam ten gość, Sergio w środku jest najlepszy na świecie na tej pozycji, fakt faktem fizycznie Javi go przerasta, ale wydaje mi się, że władze powinny się skupić na środku obrony, a nie pomocy, w pomocy mamy praktycznie najlepszych zawodników na świecie.
1
był najsłabszy z całej drużyny.
0
do kogokolwiek... błagam o wrzucenie tego na serwer plis nie mogę tego oglądac bo slaby net w akademiku ale barrdzo bym prosil.. dziei z gory...
0
piękne dzięki za tłumaczenie... ;]