0

i Messi samodzielnym najlepszym strzelcem LM ta statystyka też mogła by się zmienić

0

Przy braku Mathieu to Masche to jedyny z Bartrą dobry zawodnik na tej pozycji ja wiem że to nie tam powinien grać i tez nie jestem za tym ale lepszy on szybki i mocny niż Pique który na boisku tylko jest ciałem a resztę zostawia chyba w domu

0

Ter Stegen, Montoya, Mascherano, Bartra, Alba, Busquets, Rakitić, Rafinha, Massi, Suarez, Neymar tak bym chciał to widzieć tylko nie Xavi i Pique w pierwszym składzie i oby Suarez zagrał na środku

0

Ivana ma zjeść presja? W Sewilli grał też przeciwko najlepszym jest mądry

0

Paranoja zdecydowanie za wolna

0

Gdzie jest Alba co robi Pique w składzie i Xavi jakos nie rozumiem tego składu dzis trzeba szybkiej piłki. Liczyłem na obronę Alves, Mascherano( jest szybki i da radę z ronaldo Pique za wolny), Mathieu,Alba
Pomoc Busquets, Rakitić, Iniesta Xavi juz powinien wiedzieć że latka ma i Lucho też
Przód nie rozumiem powołania Pedro Sandro jest lepszy gra mądrzej

0

Bravo,Alves,Pique,Bartra,Alba,Busquets,Xavi,Inesta,Munir,Messi,Neymar

Nie ma na 100% Pedro i Rakiticia

3

po co S.Roberto dla mnie nie powinno być już go w Barcelonie na plus występ Sampera brawo Lucho

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?