AS pisze o błędzie sędziego. Szkoda że po meczu ze Espanyol nie napisał albo że real jest liderem dzięki sędziemu który dwa razy w tym sezonie podaje rękę realowi
AS pisze o błędzie sędziego. Szkoda że po meczu ze Espanyol nie napisał albo że real jest liderem dzięki sędziemu który dwa razy w tym sezonie podaje rękę realowi
Komentarze
33
AS pisze o błędzie sędziego. Szkoda że po meczu ze Espanyol nie napisał albo że real jest liderem dzięki sędziemu który dwa razy w tym sezonie podaje rękę realowi
1
Nie wiem po co w ogóle zwracać uwagę na takie rankingi.
13
Burak i Prostak
0
gdzie kupić bilety?
0
chciałem sam osobiście lecieć, a teraz tylko dostępne dla członków zespołu tak samo na Valencia, Wiecie jak jeszcze można dostac bilety?
33
AS pisze o błędzie sędziego. Szkoda że po meczu ze Espanyol nie napisał albo że real jest liderem dzięki sędziemu który dwa razy w tym sezonie podaje rękę realowi
13
Burak i Prostak
4
Pewnie go zdejmie przed końcem by mógł odebrać owacja.
4
Mascherano elegancki mecz, po Messim ten piłkarz najbardziej mi się podobał. Po mundialu ten piłkarz jest w fantastycznej formie.
4
Zdecydowanie. To tłumaczenie jego haha, nie byłem jego fanem a po tym stracił jeszcze więcej.