PrzemoLPP
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
os. Rzeczypospolitej 8/10 61-397 Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetny tekst. Podpisuję sie pod każdym stwierdzeniem. Nie można, nie powinno się wchodzić ponownie do tej samej rzeki.
0
Wszystko super, ale to jest "O Jogo Bonito"
0
Czwarte zdanie "Bombowce kołują do powrotu" jest bez sensu. Samoloty kołują (czyli jadą na kołach) po lotnisku.
0
Bardzo dobry tekst. Dzięki!
0
Świetny tekst. Dzięki za głos rozsądku!
2
U Busquetsa - "zdarzać" nie piszemy przez "ż" :-(
0
Ta akcja to oczywista magia. Trzeba jednak pamiętać, że gdyby to był mecz przeciw np. Atletico, to już pierwszy mijany przeciwnik skosiłby Don Andresa równo z trawą... PSG grało mało agresywnie.
1
Tytuł z Marki znaczy "oszaleli" a nie "powrócili szaleni". "Volverse loco" to idiom.
0
Kiedyś w Hiszpanii, chyba w Rondzie, byłem na Mszy Św. o 13.00 i ksiądz przywitał wszystkich przybyłych "w ten niedzielny poranek". W końcu to portal kibiców FCB, drużyny ciągle jeszcze hiszpańskiej :-)
0
vendran to odmiana czasownika venir, od vender byłoby venderan :-)
0
Chciałem tylko zauważyć, że "vendran" to znaczy "przyjdą", nie "sprzedadzą"!
0
Ale los sobie zakpi i będzie tak:
Bayern-Barca (albo City) - powrót Pepa Na CN!
Real-Chelsea - powrót Mou na SB!
Borussia-PSG
Atletico-Pireus (albo ManU)
I do finału trafią w końcu Bayern i Real :-(
0
Świetny tekst. Nic dodać, nic ująć!
0
Świetnie, że wrócił. To naprawdę wielka radość. Ale, proszę, zmieńcie to zdanie:
"Tito wrócił do stolicy Katalonii w towarzystwie Jordiego Roury i Aureli Altamiry oraz swoich małżonek"
Ile on ma tych żon? Cztery????
0
Stadion Villarreal to nie El Sardinero ale El Madrigal...