0

Dla nie wtajemniczonych:



POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO:)

A NA DOKŁADKE:



Popatrz jaka franca:D

0

Maciek

I jeszcze zapomniałeś dodać że real garry mówałt z pozycji lidera:D:D

0

MESSIvsCR7 Moderacja

Sorry Gregory nie zauważyłem, zwracam honor!!!

0

szewa

Szacunek dla prawdziwego kibica, nie spodziewałem się takiego wyniku patrząc na obecną formę realu ale jako kibic Barcy jestem przeszczęśliwy:) Mam nadzieje że to nie nastąpi ale również pogratuluje jeśli real okaże się lepszy:)

0

MESSIvsCR7

Stary nawet na stronie waszego klubu myślą że jesteś idiotą i się nie pomylili!!

0

Mam nadzieje ze Murinho zamilknie na jakiś czas!:D

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!

0

mcrib85

Nic dodać nic ująć:)

0

Faken sędzia...

0

Najlepszy obrońca w tym momencie na świecie:)

Pique Rules:D

0

marco9512

To ty chyba gościu nie masz pojęcia o futbolu, albo jesteś fanem antyfootballowego Interu skoro uważasz że Sneijder jest lepszy od Xaviego.

0



" ciamciaramcia15

ta, a w przyszlym roku jeszcze dokupic jopa za 60 mln"

Umarłem Dobre:D

0

Jasne że Fidel żyje... złego licho nie weźmie:)

0

Mówiąc kolokwialnie, należało się Barcie jak chłopu ziemia :D

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

0

I tu jest największa różnica między realem a Barcą...

Real kupuje gwiazdy a Barca potrafi je sobie wychować:)

0

I to jest właśnie to co kocham w Barcelonie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?