29 listopada 2010, 23:59
0
Dla nie wtajemniczonych:
29 listopada 2010, 23:57
Maciek I jeszcze zapomniałeś dodać że real garry mówałt z pozycji lidera:D:D
29 listopada 2010, 23:37
MESSIvsCR7 Moderacja Sorry Gregory nie zauważyłem, zwracam honor!!!
29 listopada 2010, 23:35
szewa Szacunek dla prawdziwego kibica, nie spodziewałem się takiego wyniku patrząc na obecną formę realu ale jako kibic Barcy jestem przeszczęśliwy:) Mam nadzieje że to nie nastąpi ale również pogratuluje jeśli real okaże się lepszy:)
29 listopada 2010, 23:29
MESSIvsCR7 Stary nawet na stronie waszego klubu myślą że jesteś idiotą i się nie pomylili!!
5 października 2010, 23:18
" ciamciaramcia15 ta, a w przyszlym roku jeszcze dokupic jopa za 60 mln" Umarłem Dobre:D
5 października 2010, 23:27
marco9512 To ty chyba gościu nie masz pojęcia o futbolu, albo jesteś fanem antyfootballowego Interu skoro uważasz że Sneijder jest lepszy od Xaviego.
10 czerwca 2010, 20:53
Jasne że Fidel żyje... złego licho nie weźmie:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dla nie wtajemniczonych:
POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO:)
A NA DOKŁADKE:
Popatrz jaka franca:D
0
Maciek
I jeszcze zapomniałeś dodać że real garry mówałt z pozycji lidera:D:D
0
MESSIvsCR7 Moderacja
Sorry Gregory nie zauważyłem, zwracam honor!!!
0
szewa
Szacunek dla prawdziwego kibica, nie spodziewałem się takiego wyniku patrząc na obecną formę realu ale jako kibic Barcy jestem przeszczęśliwy:) Mam nadzieje że to nie nastąpi ale również pogratuluje jeśli real okaże się lepszy:)
0
MESSIvsCR7
Stary nawet na stronie waszego klubu myślą że jesteś idiotą i się nie pomylili!!
0
" ciamciaramcia15
ta, a w przyszlym roku jeszcze dokupic jopa za 60 mln"
Umarłem Dobre:D
0
marco9512
To ty chyba gościu nie masz pojęcia o futbolu, albo jesteś fanem antyfootballowego Interu skoro uważasz że Sneijder jest lepszy od Xaviego.
0
Jasne że Fidel żyje... złego licho nie weźmie:)
0
MESSIvsCR7
Stary nawet na stronie waszego klubu myślą że jesteś idiotą i się nie pomylili!!
0
Maciek
I jeszcze zapomniałeś dodać że real garry mówałt z pozycji lidera:D:D