0

jeden z najwiekszych bledow transferowych ostatnich lat jak nie najwiekszy, tylko czekac jak za 3 sezony barcelona bd go odkupywac za 70 mln bo Xavi skonczy kariere z thiago bedzie juz gwiazda

0

Dlaczego Iniesta w ataku a cesc w pomocy powinno byc na odwrot przecierz wszyscy wiedzieli jak to wygladalo z milanem. Pedro? Why? powinien zagrac Villa pokazal sie z dobrej strony w meczu z sevilla strzelil bramke a pedro to co? ostatnio jego gra przyszparza tylko bolu glowy

0

pełne poparcie dla portero wie czlowiek co mowi

0

BAN!

0

niech wrzuci to kotś na jakis normalny serwer

0

ja bym tam nic nie miał przeciwko tradycyjnemu juz w lidze mistrzów 4-0 jak to bylo z bayernem w zeszłym sezonie na tej fazie rozgrywek.

Visca El Barca

0

moim zdaniem najlepsza 11

Bramka: Cesar

Obrona: Puyol , Pique, Alves, Ferdinand

Pomoc: Xavi , Iniesta, Fabregas

Atak: Messi, Ibra, Rooney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?