jeden z najwiekszych bledow transferowych ostatnich lat jak nie najwiekszy, tylko czekac jak za 3 sezony barcelona bd go odkupywac za 70 mln bo Xavi skonczy kariere z thiago bedzie juz gwiazda
Dlaczego Iniesta w ataku a cesc w pomocy powinno byc na odwrot przecierz wszyscy wiedzieli jak to wygladalo z milanem. Pedro? Why? powinien zagrac Villa pokazal sie z dobrej strony w meczu z sevilla strzelil bramke a pedro to co? ostatnio jego gra przyszparza tylko bolu glowy
jeden z najwiekszych bledow transferowych ostatnich lat jak nie najwiekszy, tylko czekac jak za 3 sezony barcelona bd go odkupywac za 70 mln bo Xavi skonczy kariere z thiago bedzie juz gwiazda
Dlaczego Iniesta w ataku a cesc w pomocy powinno byc na odwrot przecierz wszyscy wiedzieli jak to wygladalo z milanem. Pedro? Why? powinien zagrac Villa pokazal sie z dobrej strony w meczu z sevilla strzelil bramke a pedro to co? ostatnio jego gra przyszparza tylko bolu glowy
Komentarze
0
jeden z najwiekszych bledow transferowych ostatnich lat jak nie najwiekszy, tylko czekac jak za 3 sezony barcelona bd go odkupywac za 70 mln bo Xavi skonczy kariere z thiago bedzie juz gwiazda
0
Dlaczego Iniesta w ataku a cesc w pomocy powinno byc na odwrot przecierz wszyscy wiedzieli jak to wygladalo z milanem. Pedro? Why? powinien zagrac Villa pokazal sie z dobrej strony w meczu z sevilla strzelil bramke a pedro to co? ostatnio jego gra przyszparza tylko bolu glowy
0
pełne poparcie dla portero wie czlowiek co mowi
0
BAN!
0
niech wrzuci to kotś na jakis normalny serwer
0
pełne poparcie dla portero wie czlowiek co mowi
0
niech wrzuci to kotś na jakis normalny serwer
0
jeden z najwiekszych bledow transferowych ostatnich lat jak nie najwiekszy, tylko czekac jak za 3 sezony barcelona bd go odkupywac za 70 mln bo Xavi skonczy kariere z thiago bedzie juz gwiazda
0
Dlaczego Iniesta w ataku a cesc w pomocy powinno byc na odwrot przecierz wszyscy wiedzieli jak to wygladalo z milanem. Pedro? Why? powinien zagrac Villa pokazal sie z dobrej strony w meczu z sevilla strzelil bramke a pedro to co? ostatnio jego gra przyszparza tylko bolu glowy
0
BAN!