Pawclo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jastrzębie Zdrój
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Imonkey dobrze piszesz ale otwórz słownik czasami MISZCZU
0
Bo polskie władze są skończonymi imbecylami którym chodzi tylko o kase...
0
Ban!
0
ahahaha to chyba logiczne ze sie kumplują grają dla jednego kraju ... to zaden znak ze przyjechał do Las Rozas razem z piłkarzami Barcy
0
jesli barca sprzeda bojana bedzie kolejny bład tak samo jak sprzedaz w przeszłosci fabregasa.. o którego teraz barca sie ubiega zeby spowrotem go sprowadzic na Camp nou. ! bojan jest młody i wciaz sie roziwja mysle ze był by nastepcą chocby henrego.
0
hahaah Karolle.. ale teraz dojebałes.. PD to po polsku pierwsz liga hahahaha . jak dla mnie mistrzu to nazwa cos w stylu polskiej " ekstraklasy" ;-)
0
tak nie ma co panowie jest sie z czego cieszyc :) chelsea zagrałą po strzeleniu barca defensywnie i ciezko było barcelonie przedrzec sie przez graczy chelsea.. ale teraz martwi mnie tylko to jak pep ustawi obrone na mecz z manu. abidal i alves nie zagraja w finale. naszczescie puyol wróci.. ale kto zagra na skrzydłach obrony ??
0
skoncz koles pierdolic... tylko trzeba jeszcze umiec dostawic ta noge i trafic do bramki.... co prawda moze nie zawsze jest 100%-towo skuteczny ale i tak jest wielkim graczem....
0
są organizowane wyajzdu na mecze barcy z fan klubem?
0
panowie zna ktos jakiegos linka zeby ogladac mecz live ?
0
ej panowie macie jakiegos linka z meczem ??
0
Tak według mnie Barcy na pewno przydał by sie taki gracz jak Cesc. ALe z drugiej strony barca ma przecierz teraz bardzo dobry skład i mysle ze za pare lat mogł by zastąpic w środku pola Xaviego czy inieste... ale narazie nie jest potrzebny.
0
moze ktos podac linka do meczu na internecie ( z góry dzieki )
0
no bardzo dobrze ze bardza ma takie mlode talenty jak Carmona :):)