O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Imonkey dobrze piszesz ale otwórz słownik czasami MISZCZU

0

Bo polskie władze są skończonymi imbecylami którym chodzi tylko o kase...

0

Ban!

0

ahahaha to chyba logiczne ze sie kumplują grają dla jednego kraju ... to zaden znak ze przyjechał do Las Rozas razem z piłkarzami Barcy

0

jesli barca sprzeda bojana bedzie kolejny bład tak samo jak sprzedaz w przeszłosci fabregasa.. o którego teraz barca sie ubiega zeby spowrotem go sprowadzic na Camp nou. ! bojan jest młody i wciaz sie roziwja mysle ze był by nastepcą chocby henrego.

Zobacz wszystkie

0

Tak według mnie Barcy na pewno przydał by sie taki gracz jak Cesc. ALe z drugiej strony barca ma przecierz teraz bardzo dobry skład i mysle ze za pare lat mogł by zastąpic w środku pola Xaviego czy inieste... ale narazie nie jest potrzebny.

0

ej panowie macie jakiegos linka z meczem ??

0

hahaah Karolle.. ale teraz dojebałes.. PD to po polsku pierwsz liga hahahaha . jak dla mnie mistrzu to nazwa cos w stylu polskiej " ekstraklasy" ;-)

0

panowie zna ktos jakiegos linka zeby ogladac mecz live ?

0

skoncz koles pierdolic... tylko trzeba jeszcze umiec dostawic ta noge i trafic do bramki.... co prawda moze nie zawsze jest 100%-towo skuteczny ale i tak jest wielkim graczem....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?