Patry10
Dołączył/a: październik 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jesteśmy śmieszni z tym tego chcemy tego kupimy ale po zniżce i na raty. Nie masz kasy nie kupuj.
0
Wycisnąć z Amerykanów każdego eurocenta.
4
Napastnicy na 9 sa kosztowni. Na dzis Barcelony na klasowa 9 nie stać, musi grac z Lewandowskim.
0
@OldMc84 niestety masz racje. Jesteśmy w czarnej finansowej d a ludzie podniecają sie transferami. W naszej sytuacji każdy duży transfer odpycha nas w bagno.
0
Nam jest potrzebny defensywny pomocnik a nie skrzydłowy. I dlaczego Nico? Gość owszem jest szybki robi wiatr ale żeby powalał na kolana swoją gra to nie. Nasze transfery i polityka finansowa słabo świadczy o poziomie zarządzania klubem.
0
Oczywiscie rozumiem chęć poprawy finansów i pokusę sprzedaży Araujo za duża kase., tylko to odbije sie na jakości naszej gry. To jest topowy obronca swiata i jego gra jest wręcz stworzona pod Barcelonę. Z nasza wysoko ustawiona obrona musi byc ktoś tak szybki i dynamiczny kto bedzie w stanie dogonić rywala jak dostaniemy pilke za obrońców na ściganie sie. Błąd z PSG nie ma ru żadnego znaczenia, zdarza sie. Lepszego niż Urugwajczyk nie dostaniemy. Dodatkowo od kogo ma sie uczyć np Cubarsi? Najlepiej od najlepszych.
0
Nie wydaje mi sie żebyśmy mogli stawiac jakieś wygórowane warunków co do obu Portugalczyków. Obaj przedstawiają określona wartość i ich kluby nie beda sie kierować życzeniami Barcy tylko swoim interesem. Póki nie naprawimy finansów to w ogóle niewiele możemy.
0
Nie śledzę jego gry na bieżąco ale jesli jest tyle ofert musi byc dobry. I wymysl tu dobre rozwiazanie jak pierwszy zespol ma tylu dobrych obrońców.
0
@Rifek wielkich sukcesów nie odnosimy od 2015. Ale tak masz racje Laporta swoj indywidualny interes przedłoży ponad interes Barcelony.
0
Dajmy sobie spokoj z głośnymi transferami tylko wreszcie naprawmy finanse. Mega zadłużenie ciągnie sie za nami a my ciagle transfery, dźwignie itd. Takie sytuacje nas ciagle beda ciągnąć w dol. Mamy skład młodzież dajmy sobie 2 lata i oszczędzamy to wyjdziemy na prosta. Inaczej na lata będziemy pośmiewiskiem co kupuje w promocji, na raty i szuka gwarancji bankowych.
0
@mikke dla mnie Michel albo Alonso. Niemniej to tylko moje typy. Moje watpliwości co do Flicka to tylko jeden udany ( nawet bardzo w końcu LM) okres pracy z Bayernem. Dlatego fanem nie jestem ale cóż wolno mi.
1
Nie jestem fanem jego zatrudnienia ale ok został szkoleniowcem zobaczymy co zrobi. Zycze powodzenia.
0
Lamine bezwzględnie.
3
Oriolowi chętnie bym podziękował. A Gironie jak go weźmie to podwójnie.
0
Słuszny ruch. Zdecydowanie.
14
Trochę to smutne, ze myślimy ratować sie wypożyczeniami w tym wypadku naszego wychowanka i to od PSG. Niemniej pomysł całkiem dobry bo zawodnik niezły zna klub, zawodnikow i moze cos dać. Kwestia kasy.
5
Barca wielkiego pola manewru nie ma bo nie ma funduszy. Trzeba grac kim sie ma. I tu w tym finansowym szambie jest dobry news bo mamy kim grac. Przyglądając sie naszej kadrze mamy sporo doświadczonych zawodnikow o uznanej renomie i klasie ( de Jong, Lewy, Gundogan, Araujo, Ter Stegen, Raphinia) masa młodzieży ktora ma naprawdę olbrzymi potencjał ( Yamal, Gavi, Pedri, Cubarsi, Fermin, Balde), grupa przyzwoitych zawodnikow o dobrym poziomie ( Roberto, Christensen, Torres, Martinez, Alonso). Z tego naprawdę mozna zrobic bardzo konkurencyjny zespol, trzeba mieć pomysł na gre, wdrożyć system gry bazujący na schematach, właściwie przygotować fizycznie zespol ( ile mozna to odpuszczać?). Tu jest pole do popisu dla nowego trenera. Patrząc tak na chłodno skład jest, jesli uda sie ściągnąć dobrego defensywnego pomocnika to nawet bardzo mocny. Trzeba zabrac sie do pracy.
0
@Sc00rwiel otóż to.
0
Solidności i regularności obu brakowało w tym sezonie. Cancelo widac, ze bardzo chce, jest zaangażowany chłopak z jajami ale braki w defensywie sa mocno widoczne i to sie nie zmieni. Felix chimeryczny choc potrafi strzelać ważne gole i czasami poczarowac czyms ekstra. Gdybyśmy byli klubem z kasa świetni zawodnicy na walkę o skład, rotacje czy opcje joker. W naszej sytuacji tez nie jestem przekonany czy warto o nich walczyć.
0
Koszyk nie koszyk ranking nie ranking trzeba byc po prostu dobrze przygotowanym do sezonu, solidnie przroracowac okres przygotowawczy - to najlepsza recepta na sukces.
9
Szkoda ze panowie nie dają rady. Ostatnia LM 2015 , cholernie dawno.
0
@Serducho a to odrębny temat. Nie jestem fanem jego transferu. Chciałbym Alonso lub Michela.
1
Dał troche entuzjazmu, wprowadził młodych, zdobył jedno mistrzostwo to na plus. Ale nic poza tym a dla takiego klubu jak Barca to za mało.
0
Dobrze ze Xavi odchodzi. Co mogl to dał i tyle w temacie.
1
Kasa sie przyda. Pod 10 baniek to juz jest cos.
1
@BORO_12 oczywiście szanuje Twoje przekonanie co do tego trenera, mamy tu po prostu inne zdanie. I w sumie dobrze ze mamy tu burze mózgów i inne spojrzenia, o to przecież tu tez chodzi. Z ciekawości bede tez patrzył na rozwój Motty jako trenera, zobaczymy kto go trafniej ocenił.
0
@BORO_12 ja zgadzam sie ze to obiecujący trener ale uwazam ze Barca ostatnimi czasy zbyt wielu takich obiecujących trenerów zatrudniała i została z niczym.
0
@BORO_12 powiedz mi kogo w takim razie Motta trenował w poważnej piłce żeby optymistycznie na niego patrzec?
0
Żaden z wymienionych kandydatów nie daje powodu do optymizmu.
4
Sezon zakończony wszystko jasne. Jak na Barce, oczekiwania i możliwości klubu sezon przeciętny. Żadnego pucharu nie zdobyliśmy, w LM bez rewelacji. Pora pożegnać Xaviego co mogl to dał i mądrze przygotować kadre na następny sezon. Spokojne transfery ( raczej głównie sprzedaz niechcianych zawodnikow plus jeden dwa transfery na jakie możemy sobie pozwolić). Tak należy chyba to ocenić i dalej działać.