Patry10
Dołączył/a: październik 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Świetny transfer za niewielkie pieniądze. I bez zbędnego szumu medialnego podbijającego kase.
0
Przy tak młodych piłkarzach takie wyceny to troche wróżenie z fusów.
4
Busi to pomnik przeszłości. Chwała mu za dawne dokonania, ale dzis jest wolny i za słaby na Barce.
0
@J-kob tak to chyba rozsądne by było.
3
Setien był za mały na wielki klub. Szkoda, ze wyszło to po musztardzie. Bawarskiej.
0
@rivaldo.10 To, że nie biega to jasne, wszyscy widzimy. Mi raczej chodziło o to, że jak już dostanie piłkę i ruszy w drybling to naprawdę ma odejście na kilku metrach i gubi rywala. Na tym bazował i stara sie dalej bazować, ale z tym będzie coraz słabiej.
1
Setien i Valverde to są przykłady jak niefrasobliwie dobieramy trenerów do Barcelony licząc na ...no właśnie nie wiem. Valverde trener nie pasujący do Barcy, zabił ducha naszej gry, Setien w chwili zatrudnienia był wielką niewiadomą, no bo i co za nim przemawiało? pół sezonu w Betisie? Barcelona to wielki klub a dobrych trenerów doprawdy aż tak mało nie ma. Nie rozumiem tego doprawdy. A Koeman...nie byłem zwolennikiem jego zatrudnienia ale póki co podoba mi się w nim jedno, że zarządza szatnia a nie szatnia nim i zmusił towarzystwo do pracy. A Setien tego nie potrafił, wolał mieć dobre relacje z piłkarzami i skończyło się kompromitacją.
5
Leo to zawodnik bazujący na dynamice i szybkości ( szczególnie odejście na kilku metrach i szybka noga). Z wiekiem to są elementy które pierwsze odchodzą, to nieuchronne. Ten ułamek sekundy wolniej to jest już to, co daje szanse na zatrzymanie Argentyńczyka i to już zaczyna się dziać, to normalne. Niemniej Messi ma w swoim repertuarze o wiele więcej niż kiwka, odejście i strzał z lewej nogi. Dysponuje świetnym przeglądem pola, zdolnością do gry kombinacyjnej i wieloma innymi rzeczami. Tylko musi zacząć zmieniać nieco akcenty w swojej grze. Tak mi się z patrząc na jego grę wydaje.
1
Sytuacja nie jest tak zła jakby na to wskazywała tabela. Klub znajduje się z kryzysie instytucjonalno - finansowym a drużyna w przebudowie. Niemniej gramy o wiele bardziej intensywną piłkę niż w poprzednich latach, wprowadzamy naprawdę zdolną młodzież do zespołu, wyniki przyjdą. I mamy 2 mecze zaległe co też zaburza sytuacje w tabeli. Mnie osobiście cieszy, że biegamy o wiele więcej, nie człapiemy na boisku i nie gramy jak przestraszeni frajerzy z ostatnich pogromów ( Roma, Liv, Bayern). Trzymać obrany kurs i powinno być ok.
1
@Klaudia30 dokładnie. Cały czas praca i walka i moze byc całkiem ok. Nie gramy najgorzej i w końcu biegamy.
2
Trzeba na to spojrzeć na spokojnie. Zespol ewidentnie znajduje sie w przebudowie a klub w dużym kryzysie. Sportowo przespaliśmy 5 sezonów po prostu nie ćwicząc tyle co powinnismy i stad wstydliwe porażki i upokorzenia. Do tego w okresie gdy dysponowaliśmy kadra ktora powinna wygrać ze 3 LM. Teraz jest tak ze trzon zespołu sie zestarzał a nowi dopiero wchodzą do zespołu ucząc sie. Nie mam pretensji do Koemana zrobił w tym dosc krótkim czasie co mogl - poprawił intensywność treningów sprawił ze zespol w końcu biega, wprowadził nowych. Niemniej to wymaga czasu. I uporządkowania spraw w klubie, bo jak sie żyło ponad stan to finansowo mozna ciezko tez skończyć.
0
@Matix90 a to inna para kaloszy. Niemniej odnoszę sie do skali talentu Dembele ktory wyceniam wyżej niż Antka.
2
Wielu z nas w tym ja wiele razy pisaliśmy i to przed pandemia ze jedziemy z budżetem po bandzie. Jesli ludzie poza klubem to widzieli to co za debile nim zarządzali...
0
Na takie potwierdzenie pracy fizycznej czekałem. Ostatnie lata to porażki przez człapanie po boisku. Wreszcie ktoś zagonił towarzystwo do roboty. Tylko pytanie co do jasnej cholery towarzystwo robiło na treningach przez ostatnie 5 lat?
3
Nie przesadzajmy z zachwytami. Kilka dobrych zagrań i szczęśliwa bramka ok, niemniej tez miał sporo głupich strat a do obrony wracał w tempie żółwim. To wielki talent ale nie zakłamujmy rzeczywistości, to nie jest najlepsza wersja Dembele.
0
I dobrze powiedział.
1
Spore oczekiwania bo i umiejętności mial spore i wydawał sie skrojony pod Barce a wyszło słabo.
1
No i swietnie. Pytanie kto za niego.
0
Niestety z jednym muszę sie zgodzić. Messi powoli faktycznie nie błyszczy juz w meczach o duża stawkę, z wymagającymi przeciwnikami. Jak z reszta cały zespol.
3
@Forseti zdecydowanie najsłabszy. Przerażająco wolny, jego czas minął.
0
No cóż smutny wieczór. Póki co dalej zespołu nie ma. Przykre.
0
Co do jednego pełna zgoda, klimatu meczycha brak.
2
Dembele i w zeszłych sezonach po powrotach po kontuzjach wolno sie rozkręcał. Niemniej to olbrzymi talent i jesli kontuzje go ominą bedzie z forma szedł w gore. Tylko ta głowa...
0
Przygotowanie fizyczne to jedna sprawa i trzeba to poprawić ale widac w nim piłkarska jakość.
1
Piłka nikomu nic nie jest winna.
2
Tu nie ma co oskarżać tylko trzeba było lepiej grać.
4
Griezmann najwyraźniej ciągle nie może się odnaleźć w Barcelonie, w sumie nic dziwnego u nas kreatorem gry ofensywnej jest Messi i dla Francuza nie ma na to miejsca a on takim stricte goleadorem nie jest. Ten problem z resztą nowy nie jest i bądź tu mądry jak go rozwiązać. Co do Dembele wiadomo, że jego największym problemem jest głowa i kontuzje. Natomiast wielkich oczekiwań po nim w pierwszym pełnym meczu nie miałem bo on i w poprzednich sezonach po kontuzjach wolno się rozkręcał. Facet ma talent nieprzeciętny i tu rola Koemana aby spróbować do chłopaka dotrzeć i z niego wyciągnąć co najlepsze. Wiem zadanie trudne ale od tego jest trenerem Barcy, nikt nie mówił , że będzie łatwo.
0
Mecz jak w ostatnich sezonach. Bez polotu i bez jaj.
1
Te różowe koszulki sa do d.
1
Gdyby nie ta jego głowa...