Paczer
Dołączył/a: październik 2010
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale co z tego, skoro w trakcie bana wyciągnie go nam Real albo niebiescy
2
dobre. smutne, ale prawdziwe ;/
1
Dzięki :) ja Polski nie oglądam,wolę oglądnąć rezerwy Barcelony :D
0
Mecz trwa, czy zaczyna się o 21.45, bo nigdzie nie leci ;/
2
Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.
3
Aktualnie widzę kilku zawodników którym się zawsze chce: Alba, Bartra, Pique, Iniesta ( wczoraj zagrał słabo, nie szło mu kompletnie, ale chciał), Neymar i Pedro. I na tym zawodnikach powinniśmy budować zespół. Niech zostanie jeszcze Messi i Busi, bo są mimo wszystko znakomitymi grajkami. Reszta to niepotrzebne gówno, którego trzeba się pozbyć.
0
Żeby zawodnik wracający z wypożyczenia mógł grać dla swojego klubu, musi zostać zarejestrowany. Niestety, zakaz transferowy odnosi się także do samej rejestracji zawodników ;/
0
Zagraliśmy znakomity mecz ! Tak naprawdę, jeden z najlepszych w tym sezonie. Atletico to dobrze poukładana drużyna i nie zdziwię się, jeżeli nas wyeliminują. Stawiam tezę, że drużyna, która awansuje z tej par zagra w finale LM, a może nawet zdobędzie Puchar Europy. Oby była to Barca :)
0
Przecież to co bronił wczoraj Pinto to cholerna poezja. Valdesem nie jest, ale godnie go zastąpi :) Niech teraz Pinto na treningu poćwiczy grę nogami i będzie dobrze :)
0
Wypierdalaj
0
Błagam, nie.
0
*niech opuści statek
*którego talent
0
A na koniec okienka i początku kolejnego sezonu.
1. Trzeba wierzyć w Bartrę, to wielki zawodnik, głodny zwycięstw, godnie zastąpi Puyola. Jest też Pique i Mascherano, którzy nie zawodzą w wielkich meczach. Nie należy także zapominać o Bagnacku, które talent zaraz eksploduje.
2. Chcieliśmy ściągnąć Vidala i Suareza, ale niestety cena okazała się zbyt duża. Ale nie martwmy się, mamy przecież Roberto i Dongou, których już teraz można zaliczyć do światowego topu.
3. Alves: " Jeżeli ktoś we mnie wątpi, to nie opuści statek. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa! Czuje się świetnie pod względem fizycznym i jestem głodny zwycięstw. Nie wolno przestać w nas wierzyć!
4. Xavi: " Sezon zapowiada się bardzo dobrze. Czujemy siłę, oraz świeżość w drużynie. Tata Martino mocno nas wspiera. Mamy tylko nadzieję, że w tym sezonie murawa na stadionie Realu Valladolid będzie równa, a zawodnicy drużyn przeciwnych pozwolą nam grać w piłkę."
5. Zubi: " Tello ? To genialny zawodnik, który posiada świetną technikę. Zawsze powtarzałem, że wolę Tello od Cristiano Ronaldo.
Mam nadzieję, że będzie inaczej. Skończy się pierdolenie i zacznie odbudowywanie największej drużyny świata! Vamos!
0
Jeżeli ktoś myśli, że w środę zobaczy taką samą Barcelonę, co wczoraj to moim zdaniem jest błędzie. Ja osobiście czuje, że z City znowu wejdziemy na nieuchwytny dla Anglików poziom. Ta drużyna ma motywację tylko i wyłącznie na wielkie mecze, co dobitnie pokazuje nam ten sezon. Real, City, fajny mecz z Atletico. Z ogórkami chłopaki odpuszczają, co jest spowodowane wypaleniem tej drużyny, postawą Martino i oszczędzaniem się na Mundial. Dlatego też sądzę, że City przejdziemy, a nawet awansujemy do półfinału LM i wygramy finał CDR. Niestety w 1/2 znowu zostaniemy zweryfikowani i odpadniemy. Po meczu usłyszymy żałosne wymówki ze strony piłkarzy i gadkę o braku intensywności od Taty Martino. Mimo tego, będzie się mówić, że pomimo wymiany trenera i innych "przeciwnościach losu" udało nam się zajść tak bardzo daleko. Znowu nie będzie transferów, Martino zostanie, Alves zostanie, Xavi w przyszłym sezonie będzie niekwestionowanym liderem i kapitanem. W interesie Barcelony leży, żebyśmy dostali od City porządny wpierdziel na CN, a w CDR od Realu, a w lidze zajęli 3 miejsce. Może wtedy wszyscy się otrząsnął i Xavi zrozumie, że to nie jest wina murawy tylko słabiutkiej gry jego i całej drużyny. W przyszłym sezonie marzą mi się rozsądne transfery. Trzeba też pożegnać się z kilkoma piłkarzami, głównie: Song, Roberto, Tello, Ibi, Cuenca, Song, Xavi, Alves, Masche + Valdes i Puyol odchodzą. Na ten czas powinniśmy przygotować się na męki, łzy i zgrzytanie zębów. Trzeba czekać na kolejny cykl pt. " Wielka Barcelona"
0
Bardzo ciekawe ;)
0
I teraz znajdujemy się w cholernie trudnym momencie. Trudnym dlatego, ponieważ przyszłość tej drużyny jest niepewna. Liga na 99% jest przegrana, nie czarujmy się. Nie dajmy też sobie zamydlić oczu gadkami Alvesa i Masche, że będą walczyć do końca, i że margines błędu się skończył. Źle się dzieje w Barcelonie. Głównie za sprawą dramatycznego zarządu, który zepsuł tę drużynę sportowo, ale głównie wizerunkowo. Martino już pewnie pogodził się ze swoim losem... Mamy trenera, który nie ma już chęci, ani pomysłu, piłkarzy, którzy nie wiedzą jak mają grać i bardzo nieudolny zarząd. Niestety, teraz musimy być wierni drużynie i ją wspierać. Każda drużyna ma cykle. W tym momencie jesteśmy po prostu słabi, ale może za 3 lata znowu staniemy się potęgą. Na ten czas proponowałbym zacząć zmieniać FUNDAMENTY tej drużyny i postawić na nich nowy styl, nową jakość :)
0
Daje wszystkie pieniądze, ze real wygra
0
Zupełnie nie rozumiem tej podniety Realem Madryt. Czy zachwyt nad tą drużyną wynika ze zdziwienia, że nagle zaczęli grać dobrą piłkę ? A może po prostu kibice Barcelony strasznie boją się Madrytu. Ja powiem tylko tyle, że każda wielka marka ma cykle ( nie tylko Barcelona) i to było oczywiste, że Real zacznie grać sensownie. Teraz, to my musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na Naszą zwyżkę formy, która na pewno przyjdzie. Martwi mnie jedynie ten okrutny pocisk na Martino - trenera bardzo dobrego! Nawet Tito po wpierdolu 7-0 od Bayernu nie został tak zmieszany z błotem. Tata popełnił błąd w ostatnim meczu, ale się do niego przyznał. Teraz kibice i dziennikarze ( głównie raczej nam sprzyjający) odwalają bardzo złą robotę, krytykując trenera i tym samym wywołując na nim wielką presję. Presja na trenerze jest złą, bo często ogranicza myślenie i zmusza do bardzo zachowawczych decyzji. Musimy być cierpliwi i wspierać drużynę jak tylko możemy. Może w tym roku polegniemy, ale co tam. Im więcej razy przegramy, tym bliżej będziemy zwycięstwa w LM, bo jestem przekonany, że to zwycięstwo nadejdzie. A teraz przestańcie kurna spuszczać się nad Realem! to po prostu jest żałosne.
0
A ja usiądę i poczekam. Każda drużyna ma cykle. Przez pewien czas znajduje się na samym topie, potem forma przemija i nastają chude lata ( mówię tutaj o najlepszych markach). Nie jesteśmy wstanie przewidzieć, co będzie za miesiąc, rok, za dwa lata. Nikt z nas nie poda przepisu na sukces. Czy ktoś spodziewał się, kiedy Brazylia wygrywała MŚ w 2002 roku, że przez kolejne 12 lat nie będą istnień na arenie międzynarodowej ? Czy ktoś w 2007 roku brał pod uwagę, że do 2012 roku Hiszpania zdominuje wszystko i wszystkich? Czy ktoś w 2007 roku brał pod uwagę, że w kolejnych lata Barcelona zostania okrzyknięta najlepszą drużyną wszech czasów ? Moim zdaniem mało kto brał to pod uwagę. Dlatego też, podchodzę ze spokojem do przyszłości, ufam Tacie i wierzę, że Barcelona wejdzie w kolejny genialny cykl. Teraz najlepszy jest Bayern, ale kto wie, czy w kolejnych sezonach to np. Liverpool nie będzie dominował :) Nie możemy też z 100% pewnością zakładać, że kolejna rewolucja wyjdzie nam na dobre. Myślę, że Barcelona potrzebuje czasu.
0
"byłoby 0:0". To znaczy, że City nie chciało zdobyć gola? nie chciało wygrać ? Wstyd Panie Nasri! Tak na własnym stadionie ?
0
Mialan 2:0 Barcelona. Rewanż- Barcelona 4:0 Milan. Awans --> Barca. Nigdy w historii :) ?
0
Ja nadal nie wiem, co mam myśleć o Xavim. Wczoraj zagrał wyśmienite zawody i znowu udowodnił, że na najważniejsze mecze potrafi się zmobilizować. Mimo tego, wciąż często zdarza mu się grać słabiutko i spowalniać grę Barcelony. Jednak na ten moment bije się w pierś i odszczekuje wszystkie złe słowa o nim, które powiedziałem w tym sezonie.
0
Mam nadzieję, że to Ty będziesz miał rację ;)
0
Zagra Xavi - polegniemy.
0
Z najlepszej drużyny w historii piłki nożnej staliśmy się europejskim średniakiem. Szkoda.
0
Patrząc na Naszą grę dochodzę do wniosku, że sporo zarobię obstawiając wygraną City...
0
Wielkie Real dzisiaj, wielki mecz zagrali. Szkoda, że Barcelona nie walczy tak jak oni ;/
0
Powiedzmy sobie szczerze - City nas rozszarpie. Aktualnie w Naszej drużynie nie ma zaangażowania, taktyki i co brzmi śmiesznie - dobrych piłkarzy. Messi jest kompletnie pod formą i dobre występy w Pucharze Króla nie są bynajmniej wyznacznikiem jego dyspozycji. Alexis i Pedro to dobre chłopaki na ogórki, w meczach z lepszymi wypadają słabo. Niestety w tym sezonie jeszcze nie wygramy LM. Potrzebne są zmiany, mała rewolucja. Budujmy skład na Messim, Neymarze, Cescu i Busim oraz Pique. Reszta zawodników jest moim zdaniem wypalona, a w szczególności Xavi, Alves, Iniesta. Barcelona jest Wielka, ale potrzebuje zmian! :)
0
Tak się traci mistrzostwa.
0
Z Songiem i Roberto trzeba się szybko pożegnać. Są kompletnie bezwartościowymi zawodnikami dla Barcelony.