O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5724
  • Liczba komentarzy 89
  • Polecenia 8

Komentarze

0

ale co z tego, skoro w trakcie bana wyciągnie go nam Real albo niebiescy

2

dobre. smutne, ale prawdziwe ;/

1

Dzięki :) ja Polski nie oglądam,wolę oglądnąć rezerwy Barcelony :D

0

Mecz trwa, czy zaczyna się o 21.45, bo nigdzie nie leci ;/

2

Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.

Zobacz wszystkie

3

Aktualnie widzę kilku zawodników którym się zawsze chce: Alba, Bartra, Pique, Iniesta ( wczoraj zagrał słabo, nie szło mu kompletnie, ale chciał), Neymar i Pedro. I na tym zawodnikach powinniśmy budować zespół. Niech zostanie jeszcze Messi i Busi, bo są mimo wszystko znakomitymi grajkami. Reszta to niepotrzebne gówno, którego trzeba się pozbyć.

2

Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.

2

dobre. smutne, ale prawdziwe ;/

1

Dzięki :) ja Polski nie oglądam,wolę oglądnąć rezerwy Barcelony :D

0

Alves, patrz jak Neymar dogrywa górne piłki. Tak to się robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?