Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.
Aktualnie widzę kilku zawodników którym się zawsze chce: Alba, Bartra, Pique, Iniesta ( wczoraj zagrał słabo, nie szło mu kompletnie, ale chciał), Neymar i Pedro. I na tym zawodnikach powinniśmy budować zespół. Niech zostanie jeszcze Messi i Busi, bo są mimo wszystko znakomitymi grajkami. Reszta to niepotrzebne gówno, którego trzeba się pozbyć.
Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.
Komentarze
0
ale co z tego, skoro w trakcie bana wyciągnie go nam Real albo niebiescy
2
dobre. smutne, ale prawdziwe ;/
1
Dzięki :) ja Polski nie oglądam,wolę oglądnąć rezerwy Barcelony :D
0
Mecz trwa, czy zaczyna się o 21.45, bo nigdzie nie leci ;/
2
Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.
3
Aktualnie widzę kilku zawodników którym się zawsze chce: Alba, Bartra, Pique, Iniesta ( wczoraj zagrał słabo, nie szło mu kompletnie, ale chciał), Neymar i Pedro. I na tym zawodnikach powinniśmy budować zespół. Niech zostanie jeszcze Messi i Busi, bo są mimo wszystko znakomitymi grajkami. Reszta to niepotrzebne gówno, którego trzeba się pozbyć.
2
Mimo jakiś tam przekrętów mam ogromną słabość do Laporty. Może nie patrzę trzeźwo i mój wrodzony racjonalizm jest zaćmiony przez miłość do Barcy i fascynację okresem Laporty, ale chciałbym, żeby Nasz były Prezydent wrócił.
2
dobre. smutne, ale prawdziwe ;/
1
Dzięki :) ja Polski nie oglądam,wolę oglądnąć rezerwy Barcelony :D
0
Alves, patrz jak Neymar dogrywa górne piłki. Tak to się robi.