1

Zajebiste podanie Casado, Sre Jong nigdy nie podał tak daleko a co dopiero tak adekwatnie

6

Transfer do jednego worka z Coutinho i dembele, beznadziejny człowiek i żaden profesjonalista który nie jest pewien swoich umiejętności na tyle by zagrać na więcej niż 15 metrów

0

Dalej nie wiadomo jaka to pozycja

0

@Herato Suarez po 30stce za często irytował, okradł Messiego z bardzo wielu asyst

0

Rodriego w Man City XD 2024 a niektórzy dalej się nabierają

1

Dobra dobra tak ludzie pelikany kibice źli prasa zła tymczasem on 5 lat gra jak przeciętniak i tylko o to chodzi

0

Ferran będzie na tym jechał kolejne 3 miesiące :D i tak to się kręci

0

Gerard Martin nie nadaje się do pierwszej drużyny a wystawianie go w pierwszym składzie to już kosmos, każda akcja idzie lewą stroną a w ataku wygląda jakby to był jego trzeci mecz w życiu

3

Super się czytało ten artykuł, dziękuję Panie Karolu Chowański

0

YOOOOOOOO w końcu koniec Ter Statica i do tego Szczęsny w Barcelonie co za czas by żyć!!!

0

Gość serio powinien już iść do normalnej pracy

1

Nie popieram, zupełnie się nie zgadzam, nie ma żadnych podstaw do obalania tego zarządu

6

Messi go nie lubił, Yamal go nie trawi, jest kolegą tylko z Da Rmozjadem, połączcie kropki, gość ma zero pasji do koszulki

1

@norbi77 wyłącznie przez tak dostojnie brzmiące nazwisko

1

@Faro szczerze, fantastyczny gameplay

0

Wiecie czy Eric na 100% był ostatnim obrońcą a jak nie to jak blisko Ter Standing był tej piłki i czy serio była to taka mityczna clear scoring opportunity? Żółta zdecydowanie nie byłaby skandalem

0

Mamy dwóch najbardziej przereklamowanych graczy na świecie, którzy grają jedynie za dystyngowanie brzmiące nazwiska i dodatkowo są twarzami najgorszych porażek Barcelony. Szatnia też ich nie trawi, muszą w końcu odejść

0

Za rok wygasa kontrakt Neuera i wtedy Ter Laden na ławkę

0

Czy to że Ter Standing "nie przejmuje się błędami" jest na pewno dobra cechą?

1

On ma wyrąbane ważne że kasa i status się zgadzają a my grajmy nim dalej za nazwisko bo chyba nie za zasługi (kompromitacje)

1

Czy to że Ter Statue "nie przejmuje się błędami" to jest na pewno taka dobra cecha? XD

0

Po co się kastrować wystawiając Ferrana albo Torre, genialna decyzja Flicka

0

Ferran dalej wygląda jak ze szkółki

0

Xavi jest jednak naprawdę niedojrzały

1

Mam nadzieję że w końcu da cokolwiek ekstra. Ale ile lat można się łudzić

0

Kibice innych klubów raz na rok się z tym użerają a my co tydzień xD

1

Trochę się cykam bo już było wiele razy tak że Barca grała jak z nut i nagle przychodziła nikomu nie potrzebna, przez nikogo nie chciana przerwa reprezentacyjna i po niej już nic nie było takie samo

8

Opuściłem tylko jeden mecz z tych 99. Raczej już nigdy się nie zdarzy Polak w Barcelonie za mojego życia to korzystam

1

Dembele prawie nigdy nie grał ale jak już to nieźle wyglądał ale nigdy spektakularnie a De Jong zawsze grał ale podawał do tyłu i był niewidoczny wybierz swojego wojownika

5

@galix22 no i dobrze zrobił że podpisał. I dobrze zrobił że rozwiązał. Mój Prezydent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?