PIotrazlom
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W tym rankingu musi być pomyłka przecież nie ma tam najlepszego piłkarza na świecie wielkiego Cristiano Ronaldo!
0
Dla wszystkich pytających Oriol nie jest spokrewniony z Sergio. Jest synem Jordi Busquetsa, ktory miał brata Pola. Obaj kiedys byli w La Masii
0
Wrócił dawny kolor włosów i wrócił najlepszy Messi. Iniesta klasa sama w sobie. Idziemy po wszystko w tym sezonie
0
Oszczędzać na Messim nie można, najlepszy piłkarz na świecie musi być najlepiej opłacany
0
Srna zawsze mi sie podobał ale ostatni raz go widziałem z 3 lata temu. jezeli choc troche utrzymał forme bedzie dobrym zmiennikiem dla roberto bo chyba nikt sie nie łudzi ze vidal zostanie po takim traktowaniu
1
A tymczasem jutro w prasie. Ronaldo: Ja mam 4 ZP a Xavi żadnej, a gdzie on w ogóle gra w Katarze, co on zrobił w karierze zeby mnie komentowac :D
1
A tymczasem Real w swoim stylu ledwo wygrywa z ogórkami 3-2 po golu, a jakżeby inaczej z stałego fragmentu w 92 min Ramosa... Kolejny raz potwierdzaja ze sa zwykłym sredniakiem z kilkoma wybitnymi piłkarzami i mega fartem, ale kiedys kazdy fart sie konczy
1
To chyba jedyne za co mozna winic Messiego, własnie konflikt z Zlatanem. Moglismy juz wtedy miec atak jak dzis z silnym środkowym napastnikiem potrafiacym dobrze dograc, przepchac sie i strzelic z dystansu kiedy trzeba. Ibra wydawałoby sie ze był napastnikiem idealnym, ktorego Barca potrzebowała, ale faktycznie jezeli był wybór między nim a Messim który nie chciał ustapic to Guardiola nie miał wyjscia
4
No to teraz PSG albo Bayern
2
Stroje wyjazdowe są inspirowane przez kluby w których pracowali/pracują trenerzy Barcelony. (Roma-LE, City- Guardiola) Przypadek :D?
0
Niech odpoczywają, w lidze na błędy nie można sobie pozwolić. Borussia na pewno tez 1 składu nie wystawi skoro nie ma nic do zdobycia w tym meczu
0
Ten sędzia to jakis amator jak dla mnie to po 2 karne na strone powinny byc przynajmniej, auty i rożne to czasem myślałem że losuje sobie czyja piłka
0
Katar to nie inny klub. To emerytura i szkolenie trenerskie
0
Nastawiam się na hejt, ale mam to w dupie. Enrique ma racje. Mielismy duzo okazji pomimo przeciwnika grajacego na 10 potem 9 obronców. Zdarzają sie mecze że nic nie wchodzi a sędzia popełnia błędy i z Messim i Suarezem czy bez nich nic sie nie poradzi. Wierze w niego i w ten zespół bo pokazali w poprzednich sezonach ze warto. VeB
1
Jak zwykle w przypadku Realu wynik o wiele lepszy niz gra. To Atletico cały czas naciskało. Ale nie takie straty punktowe nadrabialismy. Wszystko jeszcze w naszych rękach!
0
pięknie ustawiony mecz...
10
Oprócz Zamory i Pichichi to reszta nagród jest tak subiektywna, ze nie zdziwiłbym sie jakby CR dostał nagrode za najlepszego sedziego...
3
Delikatnie mówiąc zupełnie nie zgadzam sie z artykułem.
5
sevilla niech sobie harta bierze, diego bedzie nasz, chociaz ciagle mam nadzieje ze bravo zostanie jednak.
0
Dlaczego nikt inny nie strzelał ogórkom? Proste, tylko real na nich trafiał. ZP dla CR jest pewna jak nigdy wczesniej, niestety, bo w tych plebiscytach licza sie statystyki i tytuły, wkład i styl niestety nie
1
Nie takiego podejscia spodziewałem się po najlepszym piłkarzu w historii... Nie tak wyglada mentalność zwyciescy. Ale jego decyzja, byc moze ma powody o których nie wiemy. Mam nadzieje ze jeszcze wróci
0
13:13 Polska flaga do góry nogami skąd ta sie wzięła
1
Moze Pogba nie jest nam az tak niezbędny, ale jakby dorwał go real to sie zmarnuje albo co gorsza bedzie nam strzelał, wiec niech bedzie u nas, pomocnik na lata
2
Real w tym sezonie jest dobry w losowaniach wiec po karnych nie mogło byc inaczej. Gratulacje dla Atleti za serce włożone w mecz, zabrakło szczescia. Ciezko gratulowac mistrzowi który półfinał przeszedł po samobóju a finał wygrał po spalonym
0
Alves wie ze najlepsze lata ma juz za sobą a jak odejdzie to trzeba kogos znalesc kto sie wpasuje. Vidal troche juz sie zaadaptował, zawsze jest Roberto, a transfer Bellerina to by była petarda. Jesli teraz odejdzie nie bedzie takiej dziury jaka by była rok temu. A co do kometarzy ze nie odejdzie to sa taki kluby którym sie nie odmawia i taka szansa moze sie dla niego nie powtórzyc, wiec na pewno przemysli to jeszcze
0
Przegrana realu jest bardzo prawdopodobna ale niestety atletico nie przegra wiec poczekamy do ostatniej kolejki
0
Atletico grało bardzo brzydko, praktycznie 2 akcje pod bramka z czego jedna to gol druga to karny którego nie było. Same statystyki pokazuja to ( sytuacje bramkowe Bay:35, Atletico:7!)Ale naleza im sie gratulacje bo wytrzymac szarżę Bayernu było na prawde ciezko. Jezeli real jakims cudem awansuje to licze ze atletico bedzie dalej grało na takim szczesciu i sie zrewanżuje
0
Jeżeli te wrzutki maja urozmaicic styl Barcy ok, zawsze jakas opcja dodatkowa, ale jeżeli to ma byc poczatek konca Barcy jaka wszyscy kochamy to niech ten pan ucieka jak najdalej
1
Może Puyol wróci z emerytury, podobno brakuje mu gry :D
0
Wtedy ten mecz byłby wspominany jako wspaniałe przebudzenie Barcelony, która całą druga połowe naciskała i po prostu nie miała szczescia. To ze pierwsza połowe przespalismy nie oznacza ze nie mozna dac szansy na powrót w 2 połowie. Ale spoko znawcy wiedza lepiej w koncu liczy sie tylko ze nie strzelilismy a to zawsze oznacza ze jestesmy gorsi... Ale przynajmniej odpadlismy z druzyna lepsza, która cos probowała grac, a nie jak zazwyczaj z pieprzonym autobusem