1

No i po wspaniałych zapowiedziach o zmianach w zespole zostajemy bez środkowego napastnika i bez 4 stopera. Do tego wszystkie transfery oprócz Semedo z klubu poszły za prawie darmo. Brawo. Oby rozpędu na nowej taktyce Koemana starczyło żeby dociągnąć na przyzwoitym poziomie do połowy sezonu...

106

Girona na farcie

0

Jeżeli przyjdzie do nas za darmo to spoko. Jeżeli bedzie trzeba zapłacić fure siana, w żadnym wypadku

5

Może miał ważny powód że się spóźnił? Łatwo oceniać sprzed komputera. Jeśli się spóźni jeszcze raz to co innego. Dyscyplina musi być. Jest młody wiec na pewno jeszcze musi sie ułożyć mu w głowie, ale gdzie mu sie ma ułożyć jak nie przy najlepszych piłkarzach na świecie. Uważam że to piłkarz pasujący do nas, z ogromnym potencjałem, którego jeszcze w pełni nie pokazał. Szkoda by było skreślić kogoś takiego tylko dlatego bo jest młody i raz mu się zdarzyło nie przyjechac o czasie. Karę dostał, ma materiał do myślenia. Oby tylko wyciągał wnioski

0

Jak to widać bardzo dobrze w tym sezonie zespół bez rotacji w końcu dostaje zadyszki czego kumulację mieliśmy w meczu z Romą. Zawodnik klasy Iniesty na pewno nam się przyda. Nawet jeśli nie będzie wyrabiał kondycyjnie zawsze wchodząc w 2 połowie wnosi dużo spokoju i jakości. Być może w końcu zaskoczy Gomes albo Denis i go zastąpią, ale może też być inaczej i po kontuzji składu podstawowego bedzie dziura. Tylko wydaje mi sie że to już nie jest kwestia jego przydatności, po prostu myśli o przyszłości po piłce i chce rozwijać biznes w Chinach. Cokolwiek nie zrobi legendą już jest i na szacunek zasługuje.

2

To akurat kompletna bzdura. Niedawno zremisowaliśmy z Sevilla strzelając 2 gole w 2 minuty po 88 minucie meczu. Wiekszość bramek strzelamy w 2 połowie w tym sezonie, często ratując punkty w końcówkach. Różnica między Realem a Barca jest taka że jak Real zagra słaby mecz to im pomoże sędzia, a jak my zagramy jeden tragiczny mecz to prezentu nie dostaniemy.

5

Sercem chciałbym żeby jeszcze troche pograł, tak z rok lub dwa, nawet w roli piłkarza na końcówki który potrafi szarpnąć zespół i wnieść troche kreatywności. Myśle że nawet za 2 lata spokojnie mógłby pojechać na kolejne 2 do Chin. Ale jeżeli podejmie inną decyzję należy mu sie i tak ogromny szacunek za to co osiągnął, co robił dla klubu i jakim jest człowiekiem.

1

Myślę że spokojnie mógłby robić za zmiennika Suareza, który młodszy nie bedzie. W meczu pucharowym na prawde przyjemnie sie go ogladało. Akurat sprzedamy Turana, Deulo i może Rafinhe i się zrobi miejsce

3

Myśle że lepiej i dla nas i dla Coutinho żeby został jeszcze te pół roku w i latem przeszedł do nas, bo
a) bedzie grał cały czas w rytmie na najwyższym poziomie co 3 dni
b) Będzie troche tańszy bo kontrakt krótszy, a też Liverpool może pójść nam na rękę że zostawiliśmy go pół roku dłużej żeby w LM sobie lepiej poradzili
c) Można dać wykazać sie Barcy B i wprowadzac powoli np Alene, dac ostatnie szanse Rafinhii itd.

Ale oczywiscie jeżeli uda się go sprowadzić teraz też nie będę płakał, bo na pewno wniesie dużo jakości

8

No to czekam na powtórkę. " Czyj to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud " :D

1

przez takie myslenie poprzednio mielismy apoel z realem zamiast borussia totenham czy liverpool sevilla. brawo tvp w koncu bedzie ciekawy mecz, a nie 5-0 bez emocji

1

Wina Antunesa że sobie robi dryblingi pod własnym polem karnym zamiast wywalić piłke na aut. Sergi widać było że stara się walczyć o piłke bez faulu i mu sie udało. Bardzo ważne zwycięsto. VeB

0

Wiosną i tak u nas dużo by nie pograł i albo poszedłby na wypożyczenie albo siedział na ławie, dobrze ze zostanie i bedzie łapał minuty, gdyby było miejsce dla młodego stopera to nie oddalibysmy na wypożyczenie Marlona.

0

Niedługo i tak bedzie rozgrywane poza granicami jak Katalonia sie odłączy wiec bedzie miał promocje poza Hiszpania. A tak na serio to taki superpuchar czy finał pucharu mógłby być właśnie na terenie neutralnym i nie byłoby corocznych spin gdzie rozegrac mecz

0

To co my gramy to jest kpina. Nie potrafimy nawet wyjść spod pressingu Realu, nie mówiąc o konstruowaniu akcji. Jeżeli nie będzie transferów kreatywnych pomocników to kwalifikacja do lm będzie sukcesem w tym sezonie...

0

Silny zawodnik alternatywa dla Busiego to chociażby Mascherano, a oprócz tego jest przecież Roberto Gomes i w rezerwach Alena.

2

Być może będzie to dobry transfer, być może piłkarz jakiego nam brakowało w pomocy, ale najprawdopodobniej uzupełnienie składu o solidnego rezerwowego. Najbardziej szkoda że przez taki transfer nie ma miejsca dla solidnych MŁODYCH rezerwowych jak Samper, Alena i być może nawet Roberto. Coraz bardziej to wygląda na rozwalanie Barcy od środka :(

0

Do nas wszyscy byle żeby real ich nie kupił :D

0

Neymar też przedłużył kontakt z nami i nie przeszkodziło to mu w odejsciu to czemu Dybala miałby nie odejsc przez to? Wg mnie Paulo ma lepszy drybling niz Dembele ( bardziej by pasował do Realu), lepiej dogadaby się z Messim i powinien byc tanszy przez to ze oddamy Rafinhe (ciagle wierze ze Gomes odpali, a dla brazylijczyka nie byłoby i tak miejsca w składzie). A to że nie gra na skrzydle? Messi też nie grał jako ŚPO i dawał radę, Roberto też do PO się przyzwyczaił, Piszczek z napastnika został PO. U nas to nie jest typowe skrzydło bo jest częsta wymiana pozycji, a w grze kombinacyjnej sie czuje dobrze. Dybala+Coutinho to najlepszy zestaw na który mozemy aktualnie liczyc

2

Jeżeli w tym wypadku FFP nie zadziała może to oznaczać koniec piłki jakią znamy. Bez właściciela arabskiego, chińskiego albo rosyjskiego kluby nie będą w stanie rywalizować o żadnego klasowego zawodnika... Skończą się nawet najbardziej wierni zawodnicy gdy pompowane kluby będą płacić za sezon tyle co za całą karierę jeszcze niedawno

1

Jeżeli Verratti jest nie do wyciągnięcia, Coutinho ma kosztować z 150mln to moze chociaz Eriksen bylby tańszy?
Kasa będzie teraz tylko żeby nie wydać jej na głupoty. Myślę że Dybala z Messim by się świetnie dogadał i powinien być tańszy od Dembele

0

Dybala i Verratti do nas i i wypierdzielaj Neymar, miło było ale jak wolisz kase zamiast najlepszego zespołu na swiecie to droga wolna poradzimy sobie

0

Mam nadzieje ze wszyscy którzy juz sprzedali Rakiete tak samo mowili kiedy strzelał w finale Juventusowi albo na 2-1 na Bernabeu w tym roku... Jak kogos sprzedawać to myśle że Arde, w pomocy sie nie sprawdził, w ataku ma juz zastepstwo Deulofeu, Paco czy Rafinhe

3

Ale od Messiego to sie odp... Ktokolwiek miałby do nas przyjsc Messi jest wart kazdych pieniedzy

3

dajmy im andree gomesa, troche dopłacimy i bedzie git, nie zostana z dziura w srodku pola a my niebedziemy musieli płacic 100mln

2

Znając nasz zarząd to oddamy go za darmo, zapłacimy za kontrakt ktory mu został i jeszcze odwieziemy do turcji

0

Asensio leży Sevilla czeka aż wstanie, Nacho strzela no zajebiscie po prostu, to sie nazywa fair play

0

Co tu duzo mowic odpowiedz na poziomie ktorej po madritiscie bym sie nie spodziewał. Zamiast wdawać sie w sprzeczki wychwala tego co go krytykuje

0

Vidal gra ostatnio super i widac jego zaangażowanie. Zawsze byłem fanem Srny, ale aktualnie nie jest nam niepotrzebny

1

Dobra hejterzy dawać więcej jadu. Trener do wymiany, Neymar i Suarez na sprzedaż póki ich jeszcze chcą chińczycy i szejkowie. Messi tym razem strzelił wiec niech póki co zostanie. Żygać sie chce jak sie czyta te głupoty. Może nie gramy nic rewelacyjnego ale w każdym meczu dominujemy nad rywalem stwarzamy dużo więcej okazji i to najważniejsze. Problem polega na tym, że jeżeli nie wygramy meczu koncertowo to go nie wygramy bo sędzia nie da nam karnego nawet 100% pewnego co było widać w ostatnich meczach. A taki Real w słabszych meczach może liczyć na fart Ramosa w 90 minucie, na karny po nurkowaniu i tak punkty uciekają i uciekać będą. Ktoś powie "szczęście sprzyja lepszym". A gówno prawda. Cytując klasyka "szczęście trzeba sobie zorganizować". Ale niestety takiej mocy w Hiszpanii nie mamy bo kto będzie sprzyjał niepodległościowej Katalonii. Mimo wszystko wierze, że ten sezon na straty nie pójdzie i swoje pokażemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?