PB7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Iława
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech mecz zostanie rozegrany na Narodowym w Warszawie. musza odbyc sie dwie imprezy to jedna bysmy mogli odhaczyc :-) o ile pani minister nie bedzie miala nic przeciwko
0
By mod: Ban!
Ostrzegałem
0
sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
0
niech jeszcze popracuje nad swoją taktką 1-5-5-0 i może zacznie zdbywć punkty
0
będę wielce wdzięczny za link, te z rojadircta nie zabardzo mi sie podobaja bo albo chinskie albo slaba jakość :-/
0
u mnie tez sop padł ;-/
0
Channel - 65059 sop pl
0
wielkie dzieki, szybko sie zladowalo :-D
0
link prosze!!!
0
bedzie tak :
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6714590,Galaktyczny_Real___co_sie_moze_nie_udac.html
:-p
0
będzie tak:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6714590,Galaktyczny_Real___co_sie_moze_nie_udac.html
:-p
0
Niech nie przyjeżdża do Polski po po 5 minutach wyglądł by tak samo i dopiero były wstyd :-p
0
Jeśli Ramos będzie prowadził real z taka skutecznością jak Koguty to neleży tylk opodziękowac że słabego trenera wymienili na jeszcze słabszego
0
Messi - 5
Hleb - 8
hehe. Śmieszne. Na pewno Messi nie zagrał az tak słabo a tym bardziej Hleb tak dobrze
0
Nawet Boruc się załapał na liste :-D
0
0
czekam na 200
0
1. kolejka:
16 września, wtorek:
17 września, wtorek:
:-p
0
Trzeba szykować kase na mecz w Krakowie. Bedzie okazja zobaczyć nową Barce na żywo