PB7

0

niech mecz zostanie rozegrany na Narodowym w Warszawie. musza odbyc sie dwie imprezy to jedna bysmy mogli odhaczyc :-) o ile pani minister nie bedzie miala nic przeciwko

PB7

0

By mod: Ban!

Ostrzegałem

PB7

0

sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059

PB7

0

niech jeszcze popracuje nad swoją taktką 1-5-5-0 i może zacznie zdbywć punkty

PB7

0

będę wielce wdzięczny za link, te z rojadircta nie zabardzo mi sie podobaja bo albo chinskie albo slaba jakość :-/

PB7

0

u mnie tez sop padł ;-/

PB7

0

Channel - 65059 sop pl

PB7

0

wielkie dzieki, szybko sie zladowalo :-D

PB7

0

link prosze!!!

PB7

0

Niech nie przyjeżdża do Polski po po 5 minutach wyglądł by tak samo i dopiero były wstyd :-p

PB7

0

Jeśli Ramos będzie prowadził real z taka skutecznością jak Koguty to neleży tylk opodziękowac że słabego trenera wymienili na jeszcze słabszego

PB7

0

Messi - 5

Hleb - 8

hehe. Śmieszne. Na pewno Messi nie zagrał az tak słabo a tym bardziej Hleb tak dobrze

PB7

0

Nawet Boruc się załapał na liste :-D

PB7

0

PB7

0

czekam na 200

PB7

0

1. kolejka:

16 września, wtorek:

17 września, wtorek:

:-p

PB7

0

Trzeba szykować kase na mecz w Krakowie. Bedzie okazja zobaczyć nową Barce na żywo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?