9 lutego 2012, 12:25
0
niech mecz zostanie rozegrany na Narodowym w Warszawie. musza odbyc sie dwie imprezy to jedna bysmy mogli odhaczyc :-) o ile pani minister nie bedzie miala nic przeciwko
17 października 2009, 22:17
By mod: Ban! Ostrzegałem
17 października 2009, 22:13
sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
4 października 2009, 18:45
niech jeszcze popracuje nad swoją taktką 1-5-5-0 i może zacznie zdbywć punkty
3 października 2009, 19:43
będę wielce wdzięczny za link, te z rojadircta nie zabardzo mi sie podobaja bo albo chinskie albo slaba jakość :-/
29 września 2009, 21:16
u mnie tez sop padł ;-/
15 czerwca 2009, 17:51
będzie tak: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6714590,Galaktyczny_Real___co_sie_moze_nie_udac.html :-p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
niech mecz zostanie rozegrany na Narodowym w Warszawie. musza odbyc sie dwie imprezy to jedna bysmy mogli odhaczyc :-) o ile pani minister nie bedzie miala nic przeciwko
0
By mod: Ban!
Ostrzegałem
0
sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
0
niech jeszcze popracuje nad swoją taktką 1-5-5-0 i może zacznie zdbywć punkty
0
będę wielce wdzięczny za link, te z rojadircta nie zabardzo mi sie podobaja bo albo chinskie albo slaba jakość :-/
0
u mnie tez sop padł ;-/
0
sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
0
niech jeszcze popracuje nad swoją taktką 1-5-5-0 i może zacznie zdbywć punkty
0
By mod: Ban!
Ostrzegałem
0
będzie tak:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6714590,Galaktyczny_Real___co_sie_moze_nie_udac.html
:-p