0

Do caminero: Odnosi się tak do swojego klubu bo to oni go trzymają siłą , niei pozwalając odejsc i blokując wszelkie trensfery do barcy.. Ja jako fan Barcy z chęcią obejze go w naszych barwach, i nie wyrazaj prosze opini za wszystkich ... to tYle

0

dobrze ;D

0

Ja popieram Darka90 skład jest nieaktualny jak wiele innych aspektów tej strony ;]

0

Dokładnie w tym sezonie takze wygramy ;D

0

dobrze w tym sezonie znow wygramy !! ;D

0

Wygrają spokojnie to powinnien byc łatwy mecz , ale lepiej nie zapeszac ;D

0

jak zawsze mądry Xavi ;D

0

nie moglem ogladac meczu (nadrobie to) ale nadal podziwiam messiego za to co robi z pilka i mysle ze szybko to sie nie zmieni nie slyszalem o drugim takim piłkarzu.... ;D

0

ładne brameczki widziałęm wszystkie ;d

0

on chyba rozgarnięty nie jest jak mówi ze Reina lepszy od Valdesa (calsilasa jeszcze rozumiem) poprostu nie lubi Valdesa...;(

0

no a messi dołozył następnego Hat-tricka ;D

0

eeee troche mało akcji w 1 połowie ale w 2 było czuc ze chca wygrac ;D wielkie brawa dla messiego !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?