Owen09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do caminero: Odnosi się tak do swojego klubu bo to oni go trzymają siłą , niei pozwalając odejsc i blokując wszelkie trensfery do barcy.. Ja jako fan Barcy z chęcią obejze go w naszych barwach, i nie wyrazaj prosze opini za wszystkich ... to tYle
0
dobrze ;D
0
Ja popieram Darka90 skład jest nieaktualny jak wiele innych aspektów tej strony ;]
0
Dokładnie w tym sezonie takze wygramy ;D
0
dobrze w tym sezonie znow wygramy !! ;D
0
Wygrają spokojnie to powinnien byc łatwy mecz , ale lepiej nie zapeszac ;D
0
jak zawsze mądry Xavi ;D
0
nie moglem ogladac meczu (nadrobie to) ale nadal podziwiam messiego za to co robi z pilka i mysle ze szybko to sie nie zmieni nie slyszalem o drugim takim piłkarzu.... ;D
0
ładne brameczki widziałęm wszystkie ;d
0
on chyba rozgarnięty nie jest jak mówi ze Reina lepszy od Valdesa (calsilasa jeszcze rozumiem) poprostu nie lubi Valdesa...;(
0
no a messi dołozył następnego Hat-tricka ;D
0
eeee troche mało akcji w 1 połowie ale w 2 było czuc ze chca wygrac ;D wielkie brawa dla messiego !!