25 sierpnia 2010, 14:26
0
Do caminero: Odnosi się tak do swojego klubu bo to oni go trzymają siłą , niei pozwalając odejsc i blokując wszelkie trensfery do barcy.. Ja jako fan Barcy z chęcią obejze go w naszych barwach, i nie wyrazaj prosze opini za wszystkich ... to tYle
29 lipca 2010, 22:37
dobrze ;D
23 lipca 2010, 09:22
Ja popieram Darka90 skład jest nieaktualny jak wiele innych aspektów tej strony ;]
20 lipca 2010, 17:09
Dokładnie w tym sezonie takze wygramy ;D
16 lipca 2010, 18:36
dobrze w tym sezonie znow wygramy !! ;D
14 marca 2010, 21:04
no a messi dołozył następnego Hat-tricka ;D
25 marca 2010, 17:52
on chyba rozgarnięty nie jest jak mówi ze Reina lepszy od Valdesa (calsilasa jeszcze rozumiem) poprostu nie lubi Valdesa...;(
3 kwietnia 2010, 21:57
ładne brameczki widziałęm wszystkie ;d
16 maja 2010, 14:51
Wygrają spokojnie to powinnien byc łatwy mecz , ale lepiej nie zapeszac ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Do caminero: Odnosi się tak do swojego klubu bo to oni go trzymają siłą , niei pozwalając odejsc i blokując wszelkie trensfery do barcy.. Ja jako fan Barcy z chęcią obejze go w naszych barwach, i nie wyrazaj prosze opini za wszystkich ... to tYle
0
dobrze ;D
0
Ja popieram Darka90 skład jest nieaktualny jak wiele innych aspektów tej strony ;]
0
Dokładnie w tym sezonie takze wygramy ;D
0
dobrze w tym sezonie znow wygramy !! ;D
0
no a messi dołozył następnego Hat-tricka ;D
0
on chyba rozgarnięty nie jest jak mówi ze Reina lepszy od Valdesa (calsilasa jeszcze rozumiem) poprostu nie lubi Valdesa...;(
0
ładne brameczki widziałęm wszystkie ;d
0
Dokładnie w tym sezonie takze wygramy ;D
0
Wygrają spokojnie to powinnien byc łatwy mecz , ale lepiej nie zapeszac ;D